Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Prosim za odgovor oci

Prosim za odgovor oci

Pozdravljeni.

Pred 6 dnevi se mi je zgodilo, da sem zacela opazati neko motnjavo v desnem ocesu, desno zgoraj.
Imam pfo, brez terapije. Pri ofamologu je bilo ugotovljeno, da gre za mehak belkast eksudat. Kolikor berem je to ishemija.
Nimam sladkorne, ne visokega tlaka, prej nizkega. Stara sem 33. Enx rodila vse bp.
Je to lahko znak motenj strjeva ja krvi? Ali lahko pricakujem kap v prihodnjih dneh? Res sem znervirana. Saj me je narocila samo na kontrolo cez 14 dni. Se ni je pa to pojavilo skupaj z virozo, nahod, glavobol, vrocina 37,4.

Iz vsebine vašega dopisa ne morem posumiti na možnost nastopa nenadne kapi. Danes je 19 november, popoldne in upam, da je vaša bojazen pred kapjo nepotrebna. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Hvala za odgovor. Ampak ta mehak belkast eksudat, ne nakazuje to na ishemijo?

Glede na moj nekoliko pozen odgovor mislim da ste že dobili odgovor na kontroli pri okulistu.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close