Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Visok holesterol, trigliceridi, trombociti prosim za hiter odgovor

Visok holesterol, trigliceridi, trombociti prosim za hiter odgovor

Dober vecer spet vam pisem ker sem totalno zaskrbljena

Danes sem bila pri zdravniku.. Povedala sem mu da sem ze ob najmajnsem naporu zelo zadihana.. Da imam pekoco bolecino pod levo dojko in trebuh me se vedno matra najbolj v zlicki in v levo stran pod rebra.. Ustrajala sem za uz. Srca tudi zaradi palpitacij ki se vsakodnevno ponavljajo in to veckrat na dan zdravnica mi je dala napotnico za uz. Srca za holter srca 24urni za ct trebuha vzela pa mi ke tudi kri in izvidi vem tlda so katastrofalni
Najbolj me skrbi
Holesterol trigliceridi trombociti in pa bilirubin

Skupni holesterol imam 9.0
Ldl ali hdl tisti ki je vrednost vec od 1.6 imam 0.9
Trigliceridi 28.2
Trombociti 406
Bilirubin 14
In pa crp 27.4

Moje stanje se je poslabsalo v slabih 3h mesecih opazam da sem zelo utrujena.. Zadihana.. Kar pojem me slabi pa ni to vazno ali je to vecji obrok ali malenkost me napihne bojim se da se se z mojim srcem ze nekaj dogaja ceprav je bil ekg 1 mesec nazaj bp. Ali so te vrednosti ki vem da so zelo visoke nevarne sem zaradi njih resno zivljensko ogrozena in alinse da to na kakrsen koli nacin znizati.. Jemljem kontracepcijo.. Od februarja sem zelo pod stresom imam panicne napade.. Sem sb tipa1 hba1c je 8.9.. Prosila bi vas za odgovor cimprejsnji.. Da vidim ce prevec panicarim in da se da stanje se popravit ali se ne da

Hvala za odgovor

New Report

Close