Najdi forum

Skrbi me

Dober dan
ze veckrat sem pisala pa nisem dobila odgovkra
Zanima me namrec ali bi lahko imela tezave z srcem glede na to da sem sb. Tipa 1 v kratkem casu (3m) sem pridobila 12 kilogramov in teza sploh ne pada.. Povprecje imam 8.9.. Imam povisan holesterol.. Pisem iz izvidaki je biu opravljen 22.8.19
Holesterol 7.9
Hdl holesterol 1.5
Ldl holesterol 4.3

Po tem kar me se skrbi iz izvida
Sr 27
Trombociti 360
Crp 15.4

Bila sem sicer na gastroskopiji zaradi bolecin v trebuhu ki so trajale 2 meseca.. Na gastroskopiji so mi povedalibda imam pikcaste krvavitvice in blago vnetje zelodca jemljem 40mg nolpazon2x na dan sedaj je ze 4 teden bolecin sicer nimam imam pa p3koc obcutek v trwbuhu in sicer najbolj v zlicki in v levo stran pod rebri in rahlo navzgor..
Ooravljen je biu tudi ekg ki je biu bp pa vendarle me vseeno skrbi.. Ali ekg res pokaze ce bi z srcem karkoli bilo.. Mu ne zaupam najbolj izbrazloga ker so tasci 1 teden vsak dan ioravljali ekg ki je biu bp zaradi bolecin v prsih imela je mocne bolecine dobivala je samo proti bolecinam na komcu pa so na uz oz
Na slikanju ne vem cisto tocno ugotovili da je dozivela lazji srcni infarkt
Zgolj zaradi tega me skrbi ali bi jaz zarad taksnih pekocih bolecin lahko pomislila da je mogoce pa kaj z srcem.. Zdravnica mi je rekla da imam to palpitacije konsem ji omenila mocne udarce srca in da ob tem cutim kot da bi me negdo na hitro z elektriko stresel in da ko se to dogaja postanem cisto svoh.. Mislite da bi bilo pametno useeno opravit se kaksen pregled pri kardiologu neglede na ekg izvid.. Sem pa prenehala jemati asentro 50mg sedaj je 1 mesec odkar ne jemljem vec
Hvala za odgovor upam d aga dobim
Lep dan

New Report

Close