Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Bolecine v prsih in rokah

Bolecine v prsih in rokah

Pozdravljeni,
V zadnjih treh mesecih se mi vsaj 1x ali 2x na teden pojavijo hude bolecine v prsnem kosu, ki pa se nadaljujejo v obe roki in se ustavijo nekje pri komolcih. Tam vztrajajo nekaj casa nato pa se preselijo se v dlani. Oblije me hladen pot, vcasih tudi bruham in vedno se cela tresem. Nekako mislim da bom z raztezovanjem omilila bolecino, vendar je ne… To se mi pojavi dopoldan, kaksno uro po tem ko vstanem in vedno takrat ko sem v sluzbi. Danes se mi je zgodilo na morju (sem na dopustu), tako da sem se lahko ulegla nazaj se za kaksno uro, in zdaj sem zaenkrat uredu.
Sem bolnica s SLE s prizadetostjo ledvic. Trenutno jemljem medrol 4mg, kalcijev karbonat, aspirin 100, resochin 155mg, alpha d3 0,50mg….do februarja letos pa sem jemala se advagraf, cellcept, lorista.
Te tablete sem opustila, saj sem februarja zanosila, aprila pa sem imela splav ker ni bilo vec vidnega utripanja srcka.
Prejsnji mesec sem imela kontrolo krvi in urina v bolnisnici Petra Drzaja, kjer me zdravijo zaradi lupusa.. Izvidi so bili vsi ok.. Kljub ukinitvi nekaterih zdravil se bolezen ni poslabsala… Miruje..
Zanima me, kaj bi lahko povzrocilo te hude bolecine, in kako si lahko sama pomagam sploh takrat ko sem v sluzbi, ker mocno otezijo moje delo, sploh pa celotno pocutje. Sem natakarica ze 10 let, za lupusom pa sem zbolela pred 6 leti. Od takrat sem ze na tabletih.
Hvala Vam za odgovor,
Lep pozdrav

New Report

Close