Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija nihek krvni tlak

nihek krvni tlak

pozdravljeni stara sem 38 let, imam otrocka starega mesecev, pred dvema mesecema sem izgubila oceta in od takrat imam tezave s pritiskom, sprva je bil visok a se je po tednu dni stanje umirilo. sedaj pa ga imam konstantno nizkega 105/70 utrip 74. poleg tega imam manjse ginekoloske tezave in zaradni neravnovesja hormonov pijem tablete dabraston, saj krvavitve trajajo tudi do 20 dni. pocutje je sicerbolj manj ok, manjsa omoticenost. redno hodim ven, privoscim si tudi bolj slano jed in kaksno kavo vec. v petek imam tudi pregled za scitnoco saj sem imela tsh rahlo povecan. zanima me kaj bi mi svetovali. hvala za odgovor.lp

Če sem prav razumel imate sedaj vrednosti tlaka v normalnih mejah, (pod 140/90)mm Hg.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

V dopisu je premalo podatkov za koristen nasvet. Ob navedenih vrednostih (105/70) upam,da nimate težav.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

V dopisu je premalo podatkov za koristen nasvet. Ob navedenih vrednostih (105/70) upam,da nimate težav.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

V dopisu je premalo podatkov za koristen nasvet. Ob navedenih vrednostih (105/70) upam,da nimate težav.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

V dopisu je premalo podatkov za koristen nasvet. Ob navedenih vrednostih (105/70) upam,da nimate težav.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close