Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Povišan srčni utrip in bolčina v prsih

Povišan srčni utrip in bolčina v prsih

Pozdravljeni,

nekaj dni nazaj sem bila pri svoji zdravnici zaradi povišanega srčnega utripa. Težav s srcem nikoli prej nisem imela. Živim zdravo, redno se gibljem, vendar pa imam obdobja, ko sem pod velikim stresom in nemirna. Zdravnica je naredila Ekg, ki pa je bil v redu, razen utrip je bil povišan. Predpisala mi je tablete Byol 2,5 mg. Dan za tem sem v prsnem košu začutila pekočo bolečino, ki se je prestavljala po celotnem prsnem košu. Bolečina se je pojavljala in izginila. Šla sem na urgenco, kjer so opravili ekg, ki pa je bil normalen. Zdravnik je rekel, da to ni bolečina, ki bi bila povezana s srcem, naj bi me bolele mišice oz kosti. Res pa je, da sem v tem času bila bolana (jemljem antibiotike), tudi kašljala sem. Bolečine pri dihanju/kašljanju še vedno čutim, tudi v mirovanju se bolečine še vedno ponavljajo. Dodam še to, da sem bila par dni pred tem pod velikim stresom. Je to razlog za kakršnokoli skrb? Hvala za odgovor.

New Report

Close