Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija cista perikarda

cista perikarda

Spoštovani!
Naključno so mi ugotovili cisto perikarda v velikosti 10,7×8,1×7,6 cm. Delno se vtiska v desni atrij in odriva priležni pljučni parenhim. Opravila sem tudi CT in me v maju čaka ponovni CT, ker naj bi to cisto spremljali, ali raste ali miruje. Malo čutim tiščanje v prsih. Ne vem, ali se lahko ta cista tudi razlije, če poči. Kaj je s tem, zaenkrat nisem dobila odgovora. Lepo prosim za več pojasnil okrog tega.
Lep pozdrav in vnaprej hvala!

Na vprašanje “cista v perikardu” sem že odgovoril. Bodite brez skrbi. Naročeni ste na kontrolni pregled čez nekaj mesecev.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Na vprašanje “cista v perikardu” sem že odgovoril. Bodite brez skrbi. Naročeni ste na kontrolni pregled čez nekaj mesecev.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Na vprašanje “cista v perikardu” sem že odgovoril. Bodite brez skrbi. Naročeni ste na kontrolni pregled čez nekaj mesecev.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close