Najdi forum

srcni napad

Pozdravljeni star sem 24 let. Pred dvema mesecama in pol se mi je v mirovanju, kar naenkrat srce zacelo zelo,zelo hitro biti to je trajalo kakih 5 sekund in nehalo in se spet ponovilo in trajalo 5 sekund… Zacelo me je stiskat mocno v prsih,silit na bruhanje,mravljici v rokah in obrazu,tresel sem se tudi zelo. Ko so mi v bolnisnici naredili EKG je bilo vse vredu.. Naredili so mi vse preiskave ščitnica vse vredu in druge stvari vse vredu edino malo kreatinin povisan samo so zdravniki rekli na je povisan na racun misicne mase troponin je bil v mejah normale.. Nslednji dan sem spet obiskal urgenti center ker se je pojavila vrtoglavica in palpitacije… To je trajalo 9 dni in 9krat sem obiskal urgentni center 9 krat so mi naredili EKG in odvemali kri, za troponin ta je bil vedno v mejah normale in EKG tudi vedno ok.. Imel se ultrazvok srca in vse ok obremenitveni test ok dosegel sem 95% obremenitve in vse v najlepsem vredu… Obiskal sem psihiatra, ki je rekel da je to anksioznost… Še vedno se mi pojavlja vrtoglavica,omotenost,spikanje pri srcu,bolecine v prsnem kosu in srcu.bolecine v obeh rokah,obcutek dusenja, imam tud obcutek da bom vsak cas dozivel infarkt ali se mi bo srce ustavilo. Med tekom na tekalni stezi me je ob vdihu 4 krat mocno spikalo pri srcu nehal sem z tekom in sem 1uro treniral z utezmi.. Sem zelo dober sportnik imam vec dzavnih rekordov v powerliftingu tecem tudi ogromno 15km z lahkoto ukvarjam se tudi z visoko intenzivnimi treningi… Kar nadpovprecen sem glede telesne kondicije in vzdrzjivosti sem skoraj na raven profesionalnega sportnika.. Sem pa tudi pustil treninge pred 4 mesecami zaradi sole in ta napad se mi je zgodil ko sem 1 mesec bil brez treningov je mozno da moje srce ni bilo navajeno brez napora in treningov in se mi je zgodil ta napad? ker zelo,zelo rad treniram samo zdaj ne upam toliko trenirat ker me je strah pred srcnim zastojem… Lep pozdrav in hvala za odgovor

New Report

Close