Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Išias ali ožilje…?

Išias ali ožilje…?

Pozdravljeni. Stara sem 31 let. Zadnje tri tedne me ponoči in med pocitkom pečejo meča. Vmes sem bila že parkrat pregledana, saj so mi drevenele noge in roke. Naredili so mi ekg, ki je baje brez posebnosti, moja kri je ok holesterol, gama, hemoglobin skratka vse stima. Edino kalij je na spodnji meji. Te bolecine v mecih se zadnje case pojavljajo skupaj z bolecino v krizu. Cez poletje sem bila fizicno zrlo aktivna, zdaj sem 1 do2x na teden plus zvecer delam vaje za hrbtenico, pa se kako joga vajo naredim, vendar te bolecine v mecih ponoci in med sedenjem ne izginejo. Ko se gibljem pa me nic ne boli… Zdravnica me je dala na rentgen hrbtenice in ledvenega dela, pa izvide se cakam. Zanima me pa se vase mnenje glede mojega stanja. Hvala ze vnaprej.

Prebral sem vaš dopis več krat. Glede na vsebino dopisa bi se nagibal k mnenju, da gre za manjše motnje v prekrvitvi v nogah pri ležanju. Če bodo težave trajale bo indiciran posvet pri ortopedu.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close