Najdi forum

Vprašanje

Pred 15 leti so mi vstavili stent v aorto tik nad razcepiščem v noge od tistega časa ne morem prehoditi več kot100 m navkreber pa še manj,pošiljali so me k ortopedom,ortopedi nazaj k angiolom,plačal še dodatna mnenja,večkkrat so mi širili žile v medenici,nič ni pomagalo,ortoped mi je operiral manjšo disk hernijo v podtočju l5, nrez haska,nazadnje mi je žilni kirurg povedal da so mi verjetno pri vstavitvi tega stenta porušili prekrvavitev v hrbtenjačo in da se pomagati ne da-zanima me ali se res ne da nič pomagat in zakaj mi tega niso prej povedali-zanima me ali se res ne da ta stent odstranit z operacijo,,saj ima zelo okrnjeno življensko raven-hvala tudi za vaše mnenje-pred vstavitvijo stenta nisem imel nobenih težav z hrbtenico zdaj pa se mi pojavi huda bolečina v medenici in naprej v kolke-zadaj

V dopisu je podatek, da pri vas nastopajo bolečine v nogah že pri kratki hoji, ko greste v hrib. Ker vas to stanje zelo moti ste poiskali pomoč pri kirurgih angiologih in pri ortopedih. Izgleda, da so eni in drugi odgovorili, da stanje ni popravljivo (verjetno zaradi tehničnih ovir).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close