Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Bolečina v levi roki

Bolečina v levi roki

Pozdravljeni,
stara sem 17 let in tehtam okoli 50kg. Zadnji teden me boli leva in desna roka. 1 teden nazaj me je zacelo boleti pod levo celjustjo ampakk cez par dni nehalo. Par dni nazaj me je zacelo boleti v prsih. Boli me samo takrat ko ležim in skoraj nikoli čez dan. Rojena sem bila s šumom na srcu vendar sem pred približno 5 leti šla na pregled in vse je kazalo normalno. Strah me je, da bi bilo kaj resnega.

Bolečina v zgornjih okončinah in v prsnem košu pri ležanju kaže na manjše spremembe v vratni in prsni hrbtenici odvisno od lege telesa.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close