Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Po ablaciji srca

Po ablaciji srca

Pozdravljeni,
Včeraj sem bila odpuščena iz bolnice. Naredili so mi ablacijo srca. Poseg je bil uspešen. Danes sem si pa prvič po posegu izmerila tudi srčni tlak in pulz. Zjutraj se je pulz gibal okrog 100 udarcev, največ 103. Pred posegom mi je srce bilo med 65 in 85. Ali je razlog,da me mora skrbeti ali je to pot okrevanja? Bila sem prvič na tem posegu in nimam izkušenj z tem. Lahko pa rečem,da poseg ni boleč skoraj nič in tudi čuti se zelo zelo malo. Bolj zopern je tisti dan, ko moraš mirovati več kot 12 ur. Hvala za odgovor.

Mislim, da je pospešeno bitje srca psihičnega izvora. Če vas moti lahko vzamete pomirjevalo (na pr. Persen, ki je v prosti prodaji).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Mislim, da je pospešeno bitje srca psihičnega izvora. Če vas moti lahko vzamete pomirjevalo (na pr. Persen, ki je v prosti prodaji).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Izvid poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Izvid poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close