Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija zvišan kreatinin in pradaxa

zvišan kreatinin in pradaxa

Pozdravljeni.
Mama se zdravi zaradi atrijske fibrilacije po preboleli možganski kapi s krvavitvijo in jemlje Pradaxo 150 mg 2x na dan. Od meseca marca do sedaj ima porast kreatinina iz 80 na 122,OGF pa 40. Naročena je meseca marca in takrat morebitno znižanje na 110 mg,kar pa se meni zdi predolgo čakati do marca. Težka je 80 kg,visoka 160 cm,stara pa 68 let. Zanima me vaše mnenje glede delovanja ledvic oz kaj naj stori,razen tega,da bo kontrolirala kreatinin in ogf.
Hvala za odgovor. lp

Če sem pravilno razumel vaše vprašanje, imate pomisleke glede datuma kontrole mame pri nefrologu (marec 2019). Datum kontrole je res nekoliko odmaknjen vendar še v normalnem okviru. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Če sem pravilno razumel vaše vprašanje, imate pomisleke glede datuma kontrole mame pri nefrologu (marec 2019). Datum kontrole je res nekoliko odmaknjen vendar še v normalnem okviru. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close