Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Bolečine v levem delu prsneg koša

Bolečine v levem delu prsneg koša

Pozdravljeni,

v petek se mi je zvečer in ponoči pojavila bolečina v levem delu prsi katera še vedno traja. Je zelo blaga in od takrt tudi ko se uležem na levi bok čutim srce kako bije, čez dan je pa v levem delu prsnega koša čutiti blag pritisk. Isto noč me je bolela leva roka in desna noga. Od takrat me tudi vsake toliko glava malo boli. Sicer pa sem v soboto šel na daljši pohod in ni znakov upehanja ali kaj podobnega. Starm sem 28, 3-4x na teden se ukvarjam tudi z športom (reaktivno). Sicer se pa spomnem, da sem pred mesecom dni imel 7 klopov, sicer sem se veliko časa opazoval na mestih kjer sem jih imel in nisem imel nobenega kolobarja ali rdečice (sumim če bi bilo mogoče kaj od tega).

Hvala za vaš nasvet.

Navedena bolečina ni sumljiva za prizadetost srca. Mislim, da je posledica blage prizadetosti prsnih živcev (po nenavadnem gibu?). Ni zadržkov za jemanje poljubne tablete proti bolečinam (Aspirin, Lekadol, Analgin, itd).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Navedena bolečina ni sumljiva za prizadetost srca. Mislim, da je posledica blage prizadetosti prsnih živcev (po nenavadnem gibu?). Ni zadržkov za jemanje poljubne tablete proti bolečinam (Aspirin, Lekadol, Analgin, itd).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close