Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija tablete Tolucombi 80 mg/12,5 mg

tablete Tolucombi 80 mg/12,5 mg

pozdravljeni

Dobro leto jemlem tablete Tolucombi 80 mg/12,5 mg zjutaj po 1 tableto za zmanjšanje krvnega tlaka. odkar jem tablete se mi pojavljajo kot nekakšni krči kot pekoča bolečina za par sekund na različnih delih telesa, bodi si v komolcih, stegnih ob kolenu,rami čeljusti,v prsih…belečina je včasih zelo ostra. Zanima me ali je to lahko od tablet?

Napisali te, da leto dni jemljete tablete Tolucombi. Dodatno ste navedeli, da so se začele sedanje težave kmalu po začetku zdravljenja s Tolukombijem in sprašujete če so stranski učinek zdravila. Mislim, da lahko dobite odgovor na vaše vprašanje v prospektu, ki je priložen zdravilu. Morda pa ima tudi vaš zdravnik že izkušnje o navedenem zdravilu. V skrajnem primeru opustite skozi nekaj dni jemanje Tolucombija. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

hvala vam za odgovor, problem je ravno v tem, da moj zdravnik za to sploh noče slišati in pravi da to ni nič in ni od tablet, zato sem se obrnila na vas za vaše mnenje ker ker resne vem kaj naj naredim

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor sem že poslal.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close