Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Otekanje vek!

Otekanje vek!

Spoštovani gospod prim. Boris Cibic, dr. med,

vljudno vas naprošam za mnenje in usmeritev.

Namreč, več kot 2 leti mi otekajo veke.

Zgornje otekajo in so hkrati povešene, spodnje veke pa “samo” otekajo. Oteklina varira. Najhuje je zjutraj in dopoldan, proti večeru se situacija malo izboljša. Vse skupaj se poslabša pred in med menstruacijo.

Opravila sem kar nekaj preiskav:
-ofamolog
-infektolog
-4x alergijske teste
-Mri možganov (etmodialno vnetje sluznice)
-ščitnica, jetra, ledvice
-imunolog (ANA, ANCA, ANA_8 profilom, itd….)
-orl
-hormoni
-itd
In so vsi izvidi BP.

Razen:
Imam edino postavljeno diagnozo: eozinofilni nealergijski rinitis.

Ne konzumiram alkohola, ne kave, ne jem mlečnih izdelkov in izločila sem gluten.

Probala sem že vse metode, pa ničesar ne pomaga…izgledam utrujeno in postarano.

Ali je v mojem primeru smiseln pregled pri kardiologu oz ali je možno, da gre zgolj za slabo cirkulacijo ..ali je morebiti oteklina v povezavi s postavljeno diagnozo-rinitis?!

Prosim, če mi lahko svetujete, kaj mi je storiti-h komu se naj obrnem na pregled…

Prijazna hvala in lep pozdrav,
Andreja

Dobil semdva vaša dopisa s podobno vsebino. Odgovoril sem na prvega, ki vam, žal, ne more mnogo pomagati. Vsekakor je prav, da obiščete še kardiologa, ki bi natančno pregledal tudi vratne žile.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Spoštovani,

jaz sem vam pisala danes PRVIČ in od vas nisem prejela nobenega drugega odgovora!
Sem zasledila, da še nekdo povprašuje za otekle veke, a tisto 100% ni moje sporočilo in nima veze z mojimi simptomi…

Lep pozdrav,
Andreja

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor poslan že pred nekaj dnevi (priporočil sem še pregled pri kardiologu).
Pred kratkim je vodstvo naše službe spremenilo postopek komunikacije, ki še šepa. Upam, da gre za kratko motnjo.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close