Najdi forum

Otekanje vek

Pozdravljeni,

Stara sem 28 let. Vec let jemljem KT. Zadnje pol leta mi otekajo veke, to se zgodi zjutraj ko se zbudim ali sred noci. Veke so zelo otecene in v obraz sem videti zabuhla. Leto nazaj sem imela UZ prsnega kosa zaradi pogostega kaslja ki je bil brez posebnosti. Prav tako sem v avgustu 2017 imela uz trebuha, brez posebnosti (razen majhen holesterolni polip). Zasledila sem da je lahko otekanje vek posledica srcnih bolezni. Ali gre torej za otekanje prav ponoci kot se meni dogaja? Najlepsa hvala in lep pozdrav. Barbara

Verjetno gre za posledico motenega krvotoka. Napisali ste, da ste pred letom dni opravili “UZ pregled prsnega koša” in, da niso ugotovili sprememb na srcu. Gre morda za zožitev v vratnih žilah? Indiciran posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Verjetno gre za posledico motenega krvotoka. Napisali ste, da ste pred letom dni opravili “UZ pregled prsnega koša” in, da niso ugotovili sprememb na srcu. Gre morda za zožitev v vratnih žilah? Indiciran posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close