Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Bolečine oz. nelagoden občutek pri srcu

Bolečine oz. nelagoden občutek pri srcu

Nelagoden občutek pri srcu se mi pojavlja že okoli teden dni. Pojavi se nekajkrat dnevno in izgine po parih sekundah. Nekakšen podoben občutek oziroma manjše bolečine se pojavljajo tudi drugod po telesu (trebuh, prsni koš, hrbet). Imam 25let, pred nekaj dnevi sem prenehal kaditi, alkohola ne pijem. Pred okoli 2 tednoma sem tudi prebolel nekakšno gripo (k zdravniku nisem šel), kašelj, potenje, driska, povišana temperatura do 38, vmes sem tudi bruhal. To pišem zato, ker me zanima če je lahko moje stanje posledica teh sprememb v zadnjem mesecu (prenehanje kajenja, bolezen).
Hvala za odgovor.

Mislim, da gre za nastop prezgodnjih utripov (ekstrasistol), ki so posledica vnetne bolezni (viroza). Priporočam še mirovanje in nekajenje. Pričakujem, da se bo stanje kmalu zboljšalo. Verjetno vam bo koristilo nekajdnevno jemanje Aspirina in blagega pomirjevala (na pr. tablete Persen, ki so v prosti prodaji).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Mislim, da gre za nastop prezgodnjih utripov (ekstrasistol), ki so posledica vnetne bolezni (viroza). Priporočam še mirovanje in nekajenje. Pričakujem, da se bo stanje kmalu zboljšalo. Verjetno vam bo koristilo nekajdnevno jemanje Aspirina in blagega pomirjevala (na pr. tablete Persen, ki so v prosti prodaji).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close