Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Bolecine na levi strani

Bolecine na levi strani

Pozdravljeni,imam bolecine na levi strani v predelu srca,in ledja.Kaj bi to blo?Hvala.

V dopisu je mnogo premalo podatkov za koristen odgovor: bolečine ki nastanejo ob posebnih legah telesa? bolečine ob naporih? bolečine podobne zbadanju ali pritisku? bolečine pri globokem vdihu? bolečine, ki popustijo po zdravilu?

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Že več kot teden dni imam blage bolečine pri srcu in v prsnem košu. Bolečine pridejo in trajajo nekaj sekund. Zanima me od česa bi to lahko bilo? Alkohola ne pijem, kaditi pa sem prenehal pred slabim mesecem dni. hvala za odgovor

nova
Uredništvo priporoča

Zelo verjetno imate napade blage oblike angine pektoris, ki jih preprečimo z jemanjem zdravil, ki so derivat Nitroglicerina, tablete Angised, ki se raztopijo pod jezikom ali pršilo Nitrolingual. Posvetujte se pri osebnem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Te su bolecine v predelu srca ,leve roke,nejvec te bolecine cutim ko sem umirjena,ko sedim.

Vaš opis bolečine (pri sedenju) je premalo značiilen za bolečino zaradi bolezni srčnih žil. Verjetno bi zadostovalo jemanje blagega pomirjevala (na pr. tablet Persena). Vsekakor ne bo odveč posnetek EKG in posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close