Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Hitro bitje srca, slabost, omotica

Hitro bitje srca, slabost, omotica

Pozdravljeni, stara sem 25 let in se mučim že mesec dni s tom stanjem. Trenutno sem v bolniški, vendar me skrbi kako bo, ko grem spet delat- imam namreč zelo razgibano delo.
Torej 19.1 so me sprejeli v bolnico ker sem imela močno omotico, in sem izgubila zavest večkrat v popoldnevu. Naredila sem preiskave krvi, ki so normalne, Ščitnica je normalna,
EEG MB: lahno abnormen EEG zaradi levo temporocentralno in mestoma generalizirano prisotnih občasnih krajših period višje amplitudne aritmične theta aktivnosti ki vsebuje suspektno epileptiformno aktivnost.
MR možganov: možganovina ima primeren signal, znakov za restrikcijo difuzije ni.
RR se je gibal v mejah normale.
Nato sem bila še enkrat slikana na EEG v Ormožu, kjer je izvid bil :Lahko abnormen posnetek, kar gre na racun dizritmije iregularnih osrejših valov spektra alfa-theta fronto temporalno bilateralno z alternatnim amplitudnim povdarkom in ancektoakcijo proti koncu HV. Zraven je dodala PS. priporočam CT možganov.
Bila sem tudi v LJ na nagibni mizi, katera me je spravila v izgubo zavesti, zato so mi predlagali da naj ne obiskujem zaprtih prostorov, ter veliko soli v prehrano ter gibanja. In da bo tole minilo v roku pol leta….
Moja zdravnica me ni dala na daljne preiskave, predpisala mi je Torecan 6,5, kateri mi ne pomaga pri težavi resnično nič.
Vsaka informacija z vaše strani, je dobrodošla, ker sem resnično obupana. Moje stanje ko se zbudim je kot napol mrtva oseba, močna slabost, v grlu imam cmok na bruhanje mi gre (nisem bruhala ta mesec), tresenje po telesu, občutek vročine,ter ne spanje. Tesnih oblačil ne morem nositi, ker imam čuden občutek v spodnjem delu želodca.. Sprehode izvajam vsak dan če le lahko min-20 minut. Obrokov imam 3x na dan majhne. Moram pa omeniti da zraven jemlem nolpazo ker se mi je kislina poslabšala med tem, z ust mi grozno smrdi-tudi po jedi…

New Report

Close