Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Kaj bi lahko bilo narobe?

Kaj bi lahko bilo narobe?

Spoštovani,

Bila sem na potovanju z letalom (14 ur). Ko sem prišla iz letala približno uro zatem sem začela kašljati. Zdaj je drug dan in še zmeraj kašljam (suh kašelj), imam pekoč občutek v pljučih (predvsem ob kašljanju) in vročino, ki niha med 37 do 37,7. Skrbelo me je, da gre morda za krvne strdke saj je šlo za dolgotrajno vožnjo. Ali je možno, da se znaki pojavijo tako hitro? Oziroma kakšni so znaki pljučne embolije? Lahko da gre samo za “prehlad” ampak ker se je zgodilo tik zatem sem se prestrašila. Stara sem 30 let. Prosim za odgovor in že vnaprej hvala.

Hvala za zaupanje. Opravičujem za zelo pozen odgovor. Upam, da niste doživeli pljučne embolije. Lahko mi še pišete. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Hvala za zaupanje. Opravičujem za zelo pozen odgovor. Upam, da niste doživeli pljučne embolije. Lahko mi še pišete. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close