Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Neprijetni občutek v prsnem košu

Neprijetni občutek v prsnem košu

Pozdravljeni,

Dober teden se mi ponavljajo bolecine v prsnem košu, oziroma blago špikanje! Nevem čemu naj predpišem te bolečine! Enkrat na desni strani spet drugic na levi! Je zelo moteče!! Je res da sem kadila dobrih 5let, ampak sem zaradi straha sedaj tudi prenehala! Prejsni mesec sem ravno tako zacela ponovno jemati kontracepcijske tabletke, po letu premora, ginekologinja mi je pripisala iste tabletke kot sem jih ze jemala, saj nisem imela nobenih problemov do zdaj z njimi! Zanima me, to zbadanje je zelo moteče in tudi stresno! Dihanje je normalno! Vcasih pa se ponoci zbudim vsa panicna, ker mi srce mocno bije! Ali so morda krivi tudi hormoni?

Mislim, da je za vaše sedanje težave (zbodljaji pri srcu) krivo stresno stanje, ki je lahko posledica številnh vzrokov (telesne ali duševne obremenitve, neskladja v službi ali v osebnem življenju hormonske motnje, itd.). Zelo priporočam zdrav način življenja in po potrebi jemanje blagih pomirjeval (na pr. tablete Persen, ki so v prosti prodaji).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Mislim, da je za vaše sedanje težave (zbodljaji pri srcu) krivo stresno stanje, ki je lahko posledica številnh vzrokov (telesne ali duševne obremenitve, neskladja v službi ali v osebnem življenju hormonske motnje, itd.). Zelo priporočam zdrav način življenja in po potrebi jemanje blagih pomirjeval (na pr. tablete Persen, ki so v prosti prodaji).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor že poslan

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close