Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Bolečina v prsih

Bolečina v prsih

Pozdravljeni!
Že dva dni me v prsih zelo močno zaboli ob vsakem res globokem vdihu. Pri normalnem dihanju ne čutim bolečine, občasno se pojavi pri smehu ali zehanju, a je takrat zelo šibka, najmočnejša pa je pri res globokem vdihu. Bolečina se je pojavila dan po tem, ko sem se poskusno udeležila plesne vadbe, pri kateri je potrebna velika mera gibčnosti in imam po drugih delih telesa močan muskelfiber, saj sem delala gibe, ki jih nisem navajena. Bi bila lahko bolečina tudi posledica tega, da sem si kaj pretegnila ali gre lahko za kaj resnega, da bi morala obiskati zdravnika. Bolečina se pojavi natanko na sredini prsnega koša. Sicer sem stara 20 let, ne pijem in ne kadim, imam normalno telesno težo in pritisk okrog 114/73, utrip 65.
Hvala za odgovor

Mislim, da bolečina ne izvira iz srca, pač pa zelo verjetno iz drugih organov (rebra, hrbtenica, rebrna mrena, itd.). Pričakujem, da bo kmalu spontano popustila. Ni zadržka, da si pomagate s tabletami proti bolečinam. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Mislim, da bolečina ne izvira iz srca, pač pa zelo verjetno iz drugih organov (rebra, hrbtenica, rebrna mrena, itd.). Pričakujem, da bo kmalu spontano popustila. Ni zadržka, da si pomagate s tabletami proti bolečinam. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close