Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Posturalna tahikardija

Posturalna tahikardija

Pozdravljeni ze 2 leti se mi dogaja da imam omotice brez ravnotezja moci utrujenost nizek pritisk nevrolog me je napotil na nagibno mizo in taz odkrili so lazjo posturalno tahikardijo kaj to pomeni ali se dobijo zdravila zato ker ob naporu sem zelo izmucena in v sluzbi zelo tezko delam ali moram obiskati kardiologa hvala in lep dan lp.

Bolniki, ki opravijo pregled na nagibni mizi navadno dobijo priporočilo za nadaljnje zdravljenje. Morda ga vi niste dobili. Posvetujte se z zdravnikom, ki vas je napotil na navedeni pregled. Priporočam, da poizkusite zdravljenje z nizkimi odmerki tablet Concor.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Napotil me je nevrolog na nagibno mizo ali mi on predpiše ta zdravila concor. Ali so zdravila concor škodljiva hvala lp.

nova
Uredništvo priporoča

Vse kemične snovi, ki jih raziskovalci odkrijejo gredo v številne raziskave, pri živalih in ljudeh. Isto velja za Concor, ki ima pri človeku lahko tako majhne stranske (škodljive) učinke in toliko koristnih učinkov, da ga zelo predpisujemo bolnikom. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close