Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija bolečina v prsih, kardiologi ne vedo vzroka

bolečina v prsih, kardiologi ne vedo vzroka

Spoštovani,

Stara sem 22 let, normalno prehranjena precej v kondiciji in brez negativnih razvad. Imam težavo, da me večkrat boli v prsnem košu(že od mladosti) na levi strani(bolečina se premika in težko opišem točno kje ker je ves čas na drugem predelu-se seli) in se širi pod lopatico, levo ramo včasih pa tudi v roko po mezinčevi strani. Opravila vse potrebne kardiološke preiskave in ne vejo vzroka bolečine. Na to občasno bolečino cca 2x mesečno sem se že privadila in ne polagam neke pozornosti na njo, vzamem tableto aspirina in bolečina popusti v roku eno ure in potem je vse ok. Sedaj sem pa imela podobno nolečino zvečer kot vedno vendar po tableti aspirina ni popustilo in se vleklo vse do jutra, ko sem obiskala snmp. Tam so opravili rtg pc, krvne preiskave in ekg.. Izvidi vsi v mejah normale. Imela sem povišane eritrocite, MCH in MCV pa zmanjšan, kaj to pomeni? In od kje naj bi izvirala ta bolečina če je srce brez posebnosti?

Vzrokov za nastanek bolečine v prsnem košu je še in še. Izgleda, da imate zdravo srce in zdrava pljuča. Možno je, da je posledica blage anomalije v hrbtenici in, da se pojavi pri določenih gibih ali legah telesa. Priporočam posvet pri ortopedu.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close