Najdi forum

Prehlad?

Pozdravljena,
Stara sem 64 let, jem tablete za holesterol, malenkost povisan tudi slador. Ne vem kaj se dogaja z menoj, pred dvema dnevoma sem prepotena (kolo) stopila v mocno klimatizirano lekarno, takoj sem zacutila mrazenje. Zvecer me je zacelo praskati po grlu, zjutraj sem vstala z boleco levo stranjo grla, teklo mi je iz leve nosnice in levega ocesa. Tekom dneva sem se pocutila “svoh” grlo bolece…zvecer sem bila malo prepotena tem 37.5, cez noc slabo spala bolelo je grlo. Danes zjutraj sem sla na kolo, ko sem prisla domov, sem bila cisto prepotena, vlegla sem se v posteljo imela sem mokre lase in telo. Ko sem se pocasi ohladila, sem zacutla ba levi strani lopatice neko spikajoco bolecino, ki je trajala cca 10 min. Bolecina je minila, ponovno pa ima hladne noge. Druge bolecine razen bolecega grla niso prisotne . je bolecina v lopatici povezana s prehladom ali obstaja povezava s srcem. Sem pa ze v dolgem zelo stresnem obdobju. Hvala vam za odgover. Lep pozdrav.

Mislim, da prebolevate virusno vnetje in, da se bo stanje kmalu popravilo. Verjetno bo koristno tudi nekajdnevno jemanje Aspirina. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Mislim, da prebolevate virusno vnetje in, da se bo stanje kmalu popravilo. Verjetno bo koristno tudi nekajdnevno jemanje Aspirina. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close