Najdi forum

Leva roka

Pozdravljeni. Ze en teden imam cuden obcutek v levi roki. Ni ravno bolečina ampak občutek kot da nimam moči v roki od ramena do prstov. Ali je bolečina povezana s srcem. Opravila sem kardiološki pregled in omam zdravo srce. Trenutno se zdravim z ad Asentra zaradi paničnih napadov. Hvala za odgovor

Bodite brez skrbi. V dopisu navedena motnja ne kaže na bolezen srca. Je pa sumljivo, da je posledica nenavadnega giba leve roke in blage prizadetosti vratne hrbtenice

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Bodite brez skrbi. V dopisu navedena motnja ne kaže na bolezen srca. Je pa sumljivo, da je posledica nenavadnega giba leve roke in blage prizadetosti vratne hrbtenice

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odgovor. Zanima me se nekaj. Odkar jemljem antidepresiv asentro zjutraj so se mi preskoki srca mocno povecali. Cutim jih skozi cel dan. Ali je to nevarno.

Skrbi vas dejstvo, da se je povečalo število prezgodnjih utripov od kar jemljete Asentro. Upam, da ne gre za stranski učinek Asentre. Če imate pri sebi navodila za zdravilo, ki so bila priložena zdravilu, se lahko sami prepričate ali je Asentra kriva, sicer je lahko slučajno. Če bodo neredni utripi izginili, ko boste za nekaj dni opustili Asentro, to zdravilo opustite in ga nadomestite z drugim (morda Helex ali slično).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close