Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Ct preiskava in MR

Ct preiskava in MR

Spostovani,

vprasanje se ravno ne nanasa na vase podrocje, pa vseeno mislim, da veliko veste o tem glede na vaso izobrazenost in izkusnje.

Sumi mi ze 9 mesecev v obeh usesih neprekinjeno 24 ur na dan, veliko preiskav sem dala cez(orl,ADG,Ct,RTG,Uz vratnih zil,nevrolog), a je vse OK.
Drugim simptomov razen sumenja nimam.
Po tolikih preiskavah in toliksnem casu se vedno nimam diagnoze.

Ker sem ze malo v skrbeh me zanima naslednje:

Bila sem na CT glave. Izvid je bil popolnoma ok.
Napotena sem se na MR glave in vratu zaradi sumenja.
Zanime me, ali je v primeru hujse bolezni (tumorjev itd.) mogoce, da CT preiskava ne bi pokazala prav nicesar? Pa bi se to kar CT ni prikazal videlo na MR, naprimer tumorje, ciste itd.?
In, ce CT prikaze notranji sluhovod?

Iskreno se vam zahvaljujem za odgovor in vam zelim vse dobro se naprej.

Napisali ste, da slišite “šum, zvonenje, piskanje” že več mesecev in, da vzrok za to še ni ugotovljen kljub obsežnim preiskavam (verjetno po naročilu otologa). Hvala za zaupanje. Ker vam “uradna” medicina do sedaj ni uspela pomagati ni zadržka, da se posvetujete še z “alternativno”. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Napisali ste, da slišite “šum, zvonenje, piskanje” že več mesecev in, da vzrok za to še ni ugotovljen kljub obsežnim preiskavam (verjetno po naročilu otologa). Hvala za zaupanje. Ker vam “uradna” medicina do sedaj ni uspela pomagati ni zadržka, da se posvetujete še z “alternativno”. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close