Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Popolni levokračni blok

Popolni levokračni blok

Pozdravljeni!
Na sistematskem pregledu so mi odkrili ppopolni LKB. Stara sem 34 let. Na UZ srca je razen ,le tega izvid bp. Že pred tem me je večkrat dajala vrtoglavica, zbadanje v prsih ter občasno sem imela občutek srca v grlu, vendar se nisem preveč s tem obremenjevala, sedaj pa me je vsega bolj strah…
Ko se mi vrti, zbode v prsih, vse takoj pripišem srcu. Tako da sem bolj al manj skoz zaskrbljena…
Menite da bi mogla na kakšne dodatne preiskave al poskusim živet naprej tako kot do pred sistematskim?
Prav tako me zanima kaj bi lahko bil vzrok za nastanek lkb, pred osmimi leti ne bil moj ekg še bp.
Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Vaše težave niso posledica LKB. Bolj pomislim na možnost, da doživljate posledico stresnih duševnih napetosti. Verjetno bi zadostovalo že blago pomirjevalo (na p.Persen tablete, ki so v prosti prodaji) in zdrav način življenja. Zaradi ugotovitve LKB je indiciran posvet pri kardiologu.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravlje i!
Hvala za vaš odgovor sem poslušala vaš nasvet, občasno jemala Persen in se je stanje zelo umirilo. Moji osebni zdravnici se pregled pri kardiologu ne zdi potreben, ker se mi pa zadnje čase pojavlaja tahikardija(redko), ter pogoste ekstrasistole, sem dobila napotnico za holter na katerega sem naročena konec februarja.
Zanima me kakšno je vaše mnenje. So lahko te motnje srčnega ritma posledice lkb ali bolj psihične narave? In ali naj vztrajam da me os.zdravnica napoti h kardiologu.
Hvala in lp

Navedene motnje so psihčnega izvora. Levokračni blok ne povzroča blečin pri srcu.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Navedene motnje so psihčnega izvora. Levokračni blok ne povzroča blečin pri srcu.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

levokračni blok lahko povzroči bolečine.

New Report

Close