Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Zbadajoča bolečina na levi strani pljuč

Zbadajoča bolečina na levi strani pljuč

Pozdravljeni!

Že par dni me občasno zbode na levi strani prsnega koša (kot da bi bolelo srce). Bolečina je takšna kot bi me nekdo zbodel z nožem in v tistem če se malo nagnem naprej se poveča. Če pa sem zravnana me ne boli. Pojavi se vsepovsod, velikokrat tudi ko se nagnem naprej oz. pripognem. Vse skupaj traja par sekund/minut. Je možno da se živec nepravilno sprime kam (npr. hrbtenico oz. vretenco) in se zaradi tega pojavi bolečina? Ali zaradi česa se to pojavi.

Imam astmo ter se redno ukvarjam s športom. Prav tako imam skuliozo, če morda to kaj vpliva na vse skupaj.

Za odgovor se vam že vnaprej iskreno zahvaljujem.
Lep pozdrav

V dopisu ni navedb, ki bi kazale na prizadetot srčne mišice ali srčnih žil. Bolečine v obliki zbadnja ali krčev v prsnem košu so pojavi draženja živcev, mišic, sklepov v prsnem košu.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close