Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija kompresijska nogavica

kompresijska nogavica

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, ali ima mogoče kdo kakšne izkušnje s kompresijskimi nogavicami?
No, jaz sem jo dobila za levo nogo. Zdaj pa ne vem, koliko časa jo bom morala nositi? No, imela bom še en pregled v bolnišnici, potem pa bom morala na operacijo. Zanima me, kako dolgo je še potrebno po operaciji nositi kompresijsko nogavico?

Še nekaj. Zdaj, pozimi ne bo tako velik problem za uporabo te nogavice. Kako pa je s tem poleti, ko je vroče? Ima kdo kakšne izkušnje? Sploh si ne znam predstavljati, da ko bo čez 30 stopinj, jaz pa bi morala nositi to nogavico… Imam namreč tudi velik problem, ker mi je rado vroče in se zelo potim.
Zato me zanima, kako bi delovalo na mojo nogo, če bi v tisti vročini, ko bo, jaz nosila nogavico takrat ko bo še nekako znosno – npr. ob jutrih ali ob bolj oblačnih, deževnih dnevih…? Kaj menite?

Hvala za vsak nasvet in vsako mnenje,

lp

Predstavljam si, da vam je priporočil rabo kompresijske nogavice dermatolog ali drugi zdravnik. Verjamem, da vas skrbi kako boste prenašali kompresijsoi nogvico v poletnih mesecih, morda pa boste lažje prenašali rabo povoja. Srečn.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor glej zgoraj.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Odgovor glej zgoraj.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close