Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Kam h Kardiologu ?

Kam h Kardiologu ?

Pozdravljeni, Imam napotnico za kardiologa, kam bi človek šel v teh časih da bi bil čimprej na vrsti, gledam da v sežani čakaš najmanj, ne vem pa če je tam storitev enaka kot če bi jo opravil kje v LJ ali ne vem Izoli ipd.

Ima kdo kak nasvet ? sem pa v ZDL metekolova drugače.

Hvala in LP

Čakalne vrste so dolge zlasti v ambulantah, ki sprejemajo bolnike z uradno napotnico izbranega zdravnika. Precej krajše so “samoplačniške”. Morda je ena že v Sežani, sicer v Izoli (Medicor) ali v Ljubljani ambulanta Cardial, Zaloška cesta 69, (T. 01.548.40.80), kjer jih lahko prosite za čim prejši pregled tudi v mojem imenu (prim. Boris Cibic)

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Hvala za info in uborabo vašega imena za priporočilo.

Sem našel tisto v sežani kjer je čakalna doba do 12 dni, kar je nič v primerjavi z kjerkoli drugje, bom še medicor poklical potem pa se odločim, v Cardial ne grem ker nikakor ne bom prej na vrsti kot pred septembrom pa še to je tko tko.

Edino kar me malo bega oz. skrbi, je kvaliteta storitve, za Cardial sem slišal v bistvu najbolje a za drugje nič kaj dosti, za sežano še ne poznam nikogar, medicor pa sem bežno ujel na hodniku KCL ko sta imela dva čakajoča debato in naj bi bili ok.

Sicer vem da verjetno ne dodeljujejo teke vrste koncesij vsakemu šalabajzerju, ampak po drugi strani je pri nas vse možno.

Zato sem tudi vprašal tukaj, no ja sej se bo še kdo javil. par dni še počakam pol pa verjetno grem dejansko v Sežano.

Hvala in LP Jaka

Ja sem klical v Sežano ampak nihče ne dvigne telefona pa to nisem enkrat ma 10× sigurno, in v času po urniku za naročanje, pa nič odziva.

Gre za tole kliniko www.srceinpljuca.si

potem sem klical na lavrico v www.kardiologija.eu,[/url] ampak imajo daljše čakalne dobe ampak še vedno krajše od Cardial-a, v bistvu bi mi najbolj ležala sežana, ali morda tudi izola, samo medicor pa še nisem klical bom jutri.

Hvala in LP

Želim vam uspešno iskanje. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Opravičujem se za prepozen odgovor. Upam, da ste že bili pri kardiologu. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Upam, da ste že opravili preglede in, da ste dobili zadovoljive vesti. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close