Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Povečano srce

Povečano srce

Zanima me kaj pomeni povečano srce.
Je nevarno?
Je dedno ali…
Je obvezno obiskati zdravnika?
Kaj lahko pomaga prestati bolezen?
Kakšna zdravila treba uporabljati?
Prosim, da mi čim prej pomagate.
Hvala

Prvemu dopisu sem že odgovoril. V tem dopisu postavljate še več vprašanj. Mislim, da sem posredno nanje že odgovoril v prvem dopisu. Zaradi zelo različnih vzrokov za povečano srce je, pred začetkom zdravljenja, potrebno opraviti preiskave s katerimi ugotovimo naravo bolezni .

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Pozdravljeni,

ali so lahko občasno otečeni gležnji (ne zelo ampak rahlo) in tudi prsti nanogah posledica problemov s srcem? To je le občasno pri ddolgem sedenju ali stanju in vročini, pri tej kombinaciji, drugače ne.

nova
Uredništvo priporoča

Otekanje nog v višini gležnjev pri dolgem sedenju ni znak bolezni srca pač pa posledica zastajanja krvi v spodnjih okončinah zaradi krčnih žil.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

V dopisu ni teksta!

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

V dopisu ni teksta!

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close