Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu velikost penisa- povprečna

velikost penisa- povprečna

je 15cm dolg penis zelo majhen? Je ovira pri sexu? Ima veliko moških tako majhnega ali je to bolj redko?

Vsaj 15, ko je nepripravljen za strel.

20-22 cm je pravo in uporabno orodje.

Haaalooo, ura je že 8.40, zbudi se! Povprečje je 15, čeprav si vsi mi težko to priznamo!

nova
Uredništvo priporoča

Ogromno jih ima 15 in veliko jih ima še manj. 20 plus so prava redkost in moraš imeti prav srečo, da ga poročiš. 🙂

Se pravi, da če ima 15cm majhnega ni z njim nič narobe. Hvala. Nisem še nobenemu merila, tako da nisem vedela. Je sam povedal, nisva še sexala. Bomo videli.

Vpraša se koliko si velik, ne pa koliko si majhen. Ima 15 cm velikega. Lepše se sliši.

http://forum-tezave-pomagajmosi.mojforum.si/forum-tezave-pomagajmosi-about375.html

Moj je 22cm.

…niti ni toliko važna kot debelina, da ga lahko lepo občutiš z mišicami, ker če je predolg itak ne gre celi noter. Še bolj pa je važna tehnika, kako dolžino in debelino znajo oziroma znamo
uporabit.
Se strinjate ženske?
Pa en lep seksi dan.

Dolžina penisa

Avtor: vs,
Rezultati raziskav o dolžini penisa so zelo različni. Poglejte rezultate in ocenite sebe ali svojega partnerja!

Raziskave o dolžini penisa so v zadnjih letih zelo pogoste. Morda tudi zato, ker so moški bolj pripravljeni govoriti o dolžini svojega prijatelja. Rezulati raziskav, ki si jih lahko preberete v nadaljevanju se gibajo od najkrajših 12,75 centimetrov do najdaljših penisov, ki dosegajo v povprečju 16,3 centimetre.
Raziskava proizvajalca kondomov Durex: 16,3 cm
Raziskava Richarda Edwardsa: 16 cm
Kama Sutra: 15,5 cm
Paul L. Jamieson in Paul H. Gebhard (1988) na osnovi statistične obdelave Kinseyevega vzorca iz 1948: 15,5 cm
Ansell, izdelovalec LifeStyles kondomov: 14,93 cm
William A. Schonfeld in Gilbert W. Beebe (1942): 13,02 cm
University of California, San Francisco: 12,75 cm
Nek brazilski urolog, ki je svojo raziskavo opravil na vzorcu 150 moških: 14,25 cm

Fotke, da bomo radovednice potešene.

Zanimiva statistika, ki me bolj preseneča. Dober kurac je dolg vsaj 18 cm, takšen
21 cm to je toliko, kot krajša stran papirja A4 pa je izvrsten.
Ženske na takšne batine 18-21 cm hočete, hočete, hočete in takšen kurac je več vreden kot vse ostale moške lastnosti.

Ehhh… nakladanje tole o “koristnosti in nasploh fajn občutkih” velikih in pri velikih.

Po besedah več znank, ena je bila poročena z (baje) precej obdarjenim tipom, je to večkrat minus kot plus. Marsičesa ne more, ne da bi jo bolelo… pa pazit je treba kako se lotiš zadeve.

Če se zna, je – spet baje, oz. po ženskih besedah – zlata sredina ravno prava…

kaj je zlata sredina??

Dober si, da si upaš tole tko napisat, ker ti bo sigurno kdo zabrusil, da se ti kar tolaži.

Sem imela resnega tipa, obdarjenega z 20-cm, in lahko potrdim: za moje proporce jih je bilo vsaj par cm odveč, pride pa prav za tehnike, kjer itak ne more penetrirat do konca. Meni osebno je 15 cm v lasti mojstra povsem dovolj. Tako da fantje, mene s “spodobnimi” podatki samo strašite. 22 cm? Ne hvala, prosim, ne hodi mi niti blizu.

To bi morala – iz izkušenj – povedati kakšna ženska.
Iz literature pa baje tam nekje okrog 15 do 16 cm. Bolj 15.

In zakaj pride potem prav???? Tega pa zdaj res ne razumem….:)))) verjetno še ti sama ne.

Enkrat me je očaral lastnik majhnega – ni imel večjega niti debelejšega kot je moj palec. Med rjuhami je bilo zaradi Minija obema nerodno. Prvič in zadnjič. Danes gre proti 40-tim letom, še vedno sam, brez otrok…

Sem imela tudi enkrat takega z majhnim, ampak je imel druge vrednote, denar recimo 😛

Smo midve hodile z istim? 🙂

Letos bo imel 40 let, še vedno živi pri mami, in med seksom mu je skozi padal ven 🙂

zame pa ni ženska, če nima jošk za čisto 5-6-ico, 5-ica al 6-ica je glih prava, pa za tits fuck so supr

kar je več je tu mač in dol visi, kar je pa manj pa nimaš kaj za prjet, … teniških žogic imam že pr igranju tenisa dobolj

si me pa nasmejal !
verjetno imaš zelo majhnega , da ti je to zelo pomembno ! hahhahahhahahhahahaaaaa

je to možno? koliko cm je imel??

moj mož ima 19cm, v extra vzburjenem stanju 20cm.

men je dovolj. 🙂

Kako pa to zmeriš?

New Report

Close