Med.Over.Net

Odgovori: Antidepresivi

Pregled teme
Daniela_Fiket
Pozdravljeni,

občasna nihanja razpoloženja ali porast anksioznosti so povsem normalni dogodki, tudi pri povsem zdravi osebi. Če bo poslabšanje simptomov trajalo dlje časa in če bodo ti simptomi moteči, je smiselno premisliti o višanju odmerka.
V primeru, da ste med jemanjem antidepresiva vključeni v psihoterapevtski proces, običajno svetujem, da ostanemo na vsaj malo nezadostnem odmerku (da so vsaj blagi simptomi še prisotni), sicer pa ne.

Lep pozdrav,
Citiraj
Sasa 123
Pozdravljeni za vas bi imela eno vprasanje.Dva meseca jemljem.parotax in so super fantasticno prijeli.Sedaj sem pa ze en teden skor taja v pocutju kot preden sem zacela jest tablete.Zakaj se to zgodi kljub jemanju in kdaj mine.l.p.
Citiraj
 
Opozorilo: Ta tema je že več kot dva meseca neaktivna. Ste prepričani, da želite nadaljevati razpravo?

Potrditev, da niste robot:

Da bi preprečili avtomatsko oddajo sporočila/registracijo, prosimo dokažite, da niste robot z uporabo CAPTCHA uganke.