Med.Over.Net

Odgovori: Eglonyl

Pregled teme
Daniela_Fiket
Pozdravljeni,

načeloma je odgovor ne. Potrebno bo izključiti druge vzroke za porast teže, predvsem ščitnico, ki po 40 letu pogosto nagaja. Zavedat se je treba, da že majhno zmanjšanje količine gibanja + upočasnjen metabolizem (leta) + nespremenjena prehrana lahko pripelje do pomembnega porasta teže.

Lep pozdrav,
Citiraj
naja5
Spoštovani,
imam eno vprašanje. Stara sem 43 let in od 36. leta jemljem tablete Eglonyl (sulpirid). Jemljem dvakrat na dan po 200 mg, to je skupaj 400 mg na dan. Tablet ne morem menjati za druge, ker mi ostale tablete ne ustrezajo. Te tablete mi nikoli niso povzročale povečanega apetita, prej nasprotno.
Zanima me ali je možno, da se to spremeni in mi lahko sedaj te tablete povzročajo povečan apetit in s tem porast telesne teže?
Hvala lepa za odgovor in lp.
Citiraj
 
Opozorilo: Ta tema je že več kot dva meseca neaktivna. Ste prepričani, da želite nadaljevati razpravo?

Potrditev, da niste robot:

Da bi preprečili avtomatsko oddajo sporočila/registracijo, prosimo dokažite, da niste robot z uporabo CAPTCHA uganke.