Med.Over.Net

Odgovori: Impotenca zaradi zdravil?

Pregled teme
Albert VEZAL
Spoštovani,

Več od pojasnila, da na erektivno disfunkcijo (impotenco) vplivajo zdravila, ki ste jih našteli, težko zmorem.

Nekaj sem o tem napisal v odgovoru na podobno temo:
http://med.over.net/forum5/read.php?277,10414665

Lep pozdrav,
Citiraj
ne gre
Pozdravljeni,
star sem 65 let in imam težave z impotenco. Že tri leta nisem imel spolnih odnosov, ker erekcije preprosto ni več. Žena je 20 let mlajša od mene, sicer zelo razumevajoča, vendar pa opažam, da je vedno bolj nezadovoljna, ker ni več spolnosti. Tudi sam si seksa še vedno želim. Poskusil sem z zdravilom Vizarsin, pa erekcije ni bilo, le v glavo sem bil ves zabuhel. Ne vem več kaj še lahko storim. Impotenca je verjetno posledica zdravil, ki jih jemljem za povišan pritisk in diabetes: Lacipil, Aglurab, Tritazide in Tonocardin. Mi lahko kaj svetujete?
Citiraj
 
Opozorilo: Ta tema je že več kot dva meseca neaktivna. Ste prepričani, da želite nadaljevati razpravo?

Potrditev, da niste robot:

Da bi preprečili avtomatsko oddajo sporočila/registracijo, prosimo dokažite, da niste robot z uporabo CAPTCHA uganke.