Med.Over.Net

Odgovori: Aspirin protect in hematomi

Pregled teme
Boris Cibic
"Temni " madeži, ki izginejo v nekaj dneh so posledica manjših krvavitev. Priporočam posvet pri kardiologu, da vam bo odgovoril ali bi kazalo, da preidete na drugo zdravilo.
Citiraj
Marijann
Pozdravljeni,

približno 8 mesecev jemljem aspirin protect 100 zaradi manjše obloge na vratni arteriji (posledično so našli manjše izhemične spremembe v možganih). Zadnja dva meseca pa opažam da se mi skoraj vsak teden na rokah ali nogah pojavijo manjši temni fleki, kot hematomi, ki v parih dneh izginejo. Boli me ne, tako da msilim da se nisem nikamor udaril.

Ali mislite da so hematomi lahko posledica jemanja aspirina protect, čeprav ga jemljem šele 8 mesecev, naj bi ga pa jemal do konca življenja kot preventiva pred morebitno možgansko kapjo?
Hvala in lep pozdrav
Marijan
Citiraj

Da bi preprečili avtomatsko oddajo sporočila/registracijo, prosimo dokažite, da niste robot z uporabo Google reCAPTCHA storitve.