Najdi forum

Pozdravljeni,

zanimajo me vaše izkušnje, pri katerih je ženska starejša cca.5 let (pa starost moškega 30-40).

lp

Tukaj pa res ne vidim nobenega problema. Če se dva ujemata, potem so leta še najmanj kar bi te moralo skrbeti.

Glede na to, da sem v nekem drugem postu prebrala, da imajo pari probleme pri spolnosti, ko se ženska približa 36+ (predvsem tisti pari, kjer je moški starejši več kot 10 let), potem je bolje, da je v zvezi moški mlajši. 😉

Res nevem zakaj se toliko obremenjuješ s tem, če ti oseba odgovarja potem ni problema, če ti ne odgovarja se pač razideta, sicer pa probaš na določen rok, itak pa to ni kaka strašna razlika, poglej razne frkljice, ki so po 20 ali 30 let mlajše od moškega, kaj misliš zakaj so v vezi??? Kake strašne ljubezni tukaj ni.

Voham, da tebe bolj skrbi, kaj bi porekla okolica ???

Živi !!!

Jaz imam že 2 leti 5 let mlajšega fanta in nama gre super (28-33). Če me okolica ne bi vsake toliko spomnila na to, da je mlajši (nekatere zaplankaneže pač to rado ‘zmoti’, ampak gre za moje življenje in ne za njihovo, zato me kaj si oni mislijo čisto nič ne briga in ne sekira), bi čisto pozabila da je tako.

New Report

Close