Točno tako je, vse ostalo pa samo en flac ženske, ki se ne zna postavit na lastne noge. Klasični izgovori prevaranih žena.

Uffff,koliko nepospravljenega podstrešja se ti je nabralo.Želim ti,da iz tega izideš tako,da boste vsi koliko toliko zadovoljni.Le kje sta zdaj On_ in marinec in še kdo,da bi koga razstavili na prafaktorje?

Naj še jaz pokomentiram in si drznem kljub nasprotovanju večine izraziti mnenje, da se je “znašla sem se tam” pametno in modro odločila. Tudi jaz sem se tako in mi danes ni žal. Ko stvari sedaj gledam od daleč (tega je že 11 let) je slika dosti bolj jasna. Sčasoma ljudje zorimo in nas vsaka premagana težava bogati. Otroci pa so nama neizmerno hvaležni, da sva ostala skupaj. Vsekakor pa je pametna odločitev, da greš na terapijo, pa čeprav sama.

Nama se je to zgodilo pred 9 leti. podobna zgodba, podobni strahovi…
sama sicer nisem mogla oditi, ker sem moža iskreno ljubila.
Nekaj časa sva poskušala ‘zakrpati’ sama. Pa ni šlo. Zaupanje je bilo uničeno in težke teme so prihajale na dan ob malenkostih.
Potem sva se opogumila in si našla strokovno pomoč. Upam si reči, da nama je sedaj lepše kot kdajkoli. Imava živ, sproščen in varen odnos. Govorim za oba,ker se veliko pogovarjava o tem, kako je komu v odnosu, kar se prej nikoli nisva.
Priporočam http://www.vezal.si .

[/b]znašla sem se tam…

rada bi ti povedala, da te čisto razumem. Odločila si se da nič ne spremeniš v običajnem življenju, ker nimaš ideje KAKO.

Mislim da delaš življenjsko napako, ker si s tem zavestno zanemarila sebe. Če želiš sebi in svojim otrokom dobro, bi morala pretehtati tudi kakšno drugo opcijo.

Tvoj mož je tak, kot je. Če ostaneš sama, z manjšimi dohodki, boš pač zahtevala višjo preživnino. Seveda ti bo na začetku težje, če si vajena, da on aktivno sodeluje pri vzgoji otrok. Tvoj mož bo pa zaznal, da otroci niso na razpolago kadar on hoče biti njim oče temveč takrat, ko boš ti rabila čas zase.

Veliko ločenih žensk poznam, ki pravijo, da imajo več časa zase sedaj, kot so ga imele prej, ko so bile poročene. Organizirale so si življenje drugače.

Tvoj problem se meni zdi bolj tehtanje ali je vredno zavreči udobje znanega vsakdanjega življenja zavoljo trpljenja, ki ga doživljaš ob prevari.

Sprašuješ koliko si VREDNA sama….očitno je trenutno tako, da imaš zelo slabo samopodobo. To je seveda razumljivo, glede na to kako je mož pokazal koliko te ceni.

Mislim, da on ne bo iskreno sodeloval v kakšni terapiji….ker dejansko nima razloga. Moški pri takih zadevah sodelujejo, ko imajo za to razlog. Ti mu ga s svojim trenutnim ravnanjem ne daješ.

Če bi se sama znašla v taki situaciji, bi skušala čimbolj racionalno pretuhtati VSE možnosti, da oddidem. Poskusila bi akcije v smeri samostojnosti izvajati po malih delčkih in postopoma. Moža bi ignorirala v celoti kar se tiče čustev, seksa. Izkoristila to, da živita v istem gospodinjstvu zase, za doseganje lastnih ciljev. On je očitno tako ravnal, ko si je privoščil afere.

Ukvarjaj se s športom, to prinaša zadovoljstvo…ustvari si močno socialno mrežo prijateljic…skratka pripravi teren, da boš ZMOGLA biti sama.

Takrat se bodo začele stvari spreminjati. Ko boš spremenila sebe.

Želim ti, da ugotoviš, da si ti najpomembnejša v tej zgodbi. Otroci se bodo prilagodili in srečna mati je najpomembnejša popotnica za življenje vsakega otroka. Vse ostalo je postranskega pomena.

Mož pa, če je dober oče…bo sčasoma zaznal, da otroci niso več tako na razpolago in da ima tisti, ki jih gleda rasti, življenjski privilegij… Takrat se bo najbrž vprašal kaj je šlo narobe…Sedaj je vse idealno…vsaj zanj.

bODI PRAKTICNA

KADAR BO DOMA PA MU DAJ OTROKE V ROKE PA POJDI VEN NA SPREHOD POJDI PLESAT IN SE ZABAVAT IN GA PUSTI Z VSEM DELOM KAR TI OPRAVLJAS Z OTROKI ..OBENEM PA SI IHCI ENEGA FANTA TVOJIH LET IN DOBRO SE ZABAVAJ Z NJIM TER STORI TAKOLE DA ON ZARADI OTROK NE BO MOGEL VEN
OBENEM CE TI USPES NAJTI ENEGA KATERI BI PA ZELEL TAKOJ OCKA POSTATI JAS TI PRIPOROCAM LOCENE KI VEJO KAR JE DRUZINA IN OTROCI PA NE BRIGAJ ON TE BO Z SEBOJ VZEL POSEBNO CE JE STARSI OD TEBE TO MU BO KAR LUSTNO DALO CE IMA ENO LEPO LUSKANO PUNCO SAMO ZA SEBE ..PREDEN PA OD DOMA ODIDES PA VZEMI TRI STIRI PUFE NA
IME PRVEGA TAKO PA BO CISTO REVEZ POSTAL IN SE BO ON JOKAL POTEM .. BABNICE BODITE REACTIVNE CIM ROGE IMATE NAREDITE KOT KOZLI V RIT MU Z ROGOVI SIBAJTE PRAV TAKOLE DA GA BO BOLELO ZELO BOLELO

Smrtna kazen vsem kurb+++irjem!!!

O cem sploh razmisljajo te dvoglave posasti?!?!?

pozdravljena,
nikamor ti ni treba iti, ni se ti treba ločiti. 1x ni nobenkrat kaj pa če je bilo v efektu, kaj pa če ti tega ne bi nikoli izvedela? kaj pa, kaj pa …..
globoko vzdihni in 3x premisli zakaj je prišlo do tega…če bi doma vse štimalo…ziher,da ne.

če ga imaš rada in ga spoštuješ, boš ostala in skupaj bosta šla naprej.

Haha, še ena ki bo ostala z varalico samo zaradi svoje finančne nesposobnosti in otroka….beda in resnica večina bednih zanič zakonov v Sloveniji….ubogi otroci, se mi prav smilijo, ko bodo nase prevzeli vzorce družine, kjer ni ljubezni, ampak samo medsebojno okoriščanje in zajedavstvo.

Čestitam

Joj mladenka, se hecaš najbrš, spoštovati varalico jo ljubiti, to je res nasvet brez primere
Ker če te tip vara te ne mara, ne ceni, ne spoštuje in takega naj ona spoštuje in ljubi
ste bolane ene res

Sicer pa ja, varanje je timsko delo, predvsem moža in žene, oni tretji so jima potrebni da lahko skupaj bivata

BEDARIJA.. Sam varam (sovražim to besedo), pa še kako spoštujem svojo ženo, mi pač ne ponuja seksualne satisfakcije, ostalo pa je OK.. 🙂

BEDARIJA.. Sam varam (sovražim to besedo), pa še kako spoštujem svojo ženo, mi pač ne ponuja seksualne satisfakcije, ostalo pa je OK.. 🙂[/quote]

Če bi jo spoštoval ji ne bi rogov natikal.
Ti (si) kar laži in se tolaži.

Med iskrenimi ljudmi se nikoli ne zgodi…..

-Ne bit smešna-
Zdaj si se pa osmešila,vsaj nekoliko,
Z svojo teorijo.
-Za varanje je kriv samo varajoči-
Možno a niti pod razno-zmiraj-
Vzemi nekoliko nazaj!!!

New Report

Close