Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost zmedenost glede spolne usmerjenosti :(

zmedenost glede spolne usmerjenosti :(

stara sem 15 let in ze v 5. razredu osnovne sole sem ugotovila, da pri ljubezni cutim enako do punc kakor do fantov. “Problem” je nastal kako leto nazaj, ko sem ugotovila, da me moski v spolnosti ne zanimajo. Se vedno mi postane vsec kak fant, ampak nisem prepricana, da bi se spustila v sex z moskim spolom , ker se mi moski spolni organ dobesedno gnjusi in mi zgleda nagravzen. Punce pa me zelo vzburjajo. Ne vem kaj je z mano narobe 🙁 Pomagajte prosim, ce kdo ve, kaksna spolna usmerjenost bi to lahko bila 🙁

zdravo 🙂
izobel… ne sekiraj se. nič ni narobe, če so ti punce bol všeč kot fantje. na to nimaš nobenega vpliva pa tudi sama nisi kriva zato. poglej. na svetu je ogromno homoseksualcev in večino ljudi to sploh ne moti. no… razen tiste, ki nimajo kaj pošlihtano v glavi. mene osebno to sploh ne moti saj poznam ogromno takšnih ljudi in vsi so popolnoma normalni.

lp, lolčika

naj ti predstavim drugačni pogled še z fantovskega pogleda jaz sem bil star 14 let ko sem mel prvi spolni odlos z prijateljem in je tudi kar trajalo nekaj časa skor leto in počela sva marsikaj, zase sem bil prepričan da sem gay pol se je pa zgodilo da sem se zaljubil v punco, seveda se neda izbrisat tega kaj sem počel prej pa tudi ne nameravam in kdaj pa gdaj se še dobiva 😉 , vendar sem zdaj za punce.
izobel razišči svojo usmerjenost, mogoče te sedaj fanti ne privlačimo, mogoče te pa še bomo 😀 pa tudi če se odločiš za punce bodi to kar si, vendar se nikar že zdej ne postavi v položaj da si lezbika, kot sem že rekel za sebe sem mislil da sem gay 100% pa se je pol našla punca ki me je nehote obrnila.
upam da sem ti kaj pomagal

nova
Uredništvo priporoča

hvala obema res 🙂 vizualno me vbistvu oboji privlacijo, spolno pa pac le dekleta. Pa bom ze videla s casom …hvala se enkrat 😉

Tudi jas sem v podobni situaciji. Zelo mi je všeč moj bivši sošolec(sedaj hodim v prvi letnik) ampak me privlačijo tudi punce. Neupam pa nikomur povedati.

Punce, to nic ni sramotnega, pogooglajte “panseksualnost”

ojla

tudi jaz sem se že pri 12 letih raje družila s puncami, pa tudi danes sem več s priajteljico, ki sva skupaj že kar 3 leta, pa se mi zdi, da to ni prav nič narobe. res je, me punce smo bolj nežne, fantje pa izgledajo tako bolj grobi, pa še njihov nabrekel …oni je velikokrat strašen, pa vseeno rada pogledam tudi kakšnega fanta, pa če mi je všeč grem tudi z njim.
res pa je, da za mojo prijateljico ga v tem trenutku nebi zamenjala. morda pa se bo čes čas to tudi, kot pravi mačkon34 zgodilo in se z njim popolnoma strinja.

No to ni nič kaj takega. Na začetku se jih veliko “lovi”. Tudi samaima prijatelco ki je v srednji šoli janso povedala d abi z eno izmed nas rad spala. Malo je bila nerodna situacija … ampak punce to malo drugače dojamemo kot fantje 🙂 Nato mi je povedala, da je imela občanso razmerje s cimro sedaj pa je zelo vesela v zvezi s fantom.
Daj si čas….pa ne odločaj sedaj, ker čas sam pokaže. Naj bo kar bo, želim ti samo srečo za naprej 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close