Najdi forum

Spostovani,
imam velik problem, zato vas prosim za pomoc.Pred kratkim sva se razsla s fantom.Skupaj sva bila tri lete,se zdaj ga ljubim,poleg tega pa je moj najboljsi prijatelj.Sam mi je rekel da me se ima rad ampak da me ne ljubi vec.Ves cas ko sva bila par sem obcutila da v sebi skriva neka tezka custva,neko zgodbo,ki mora biti strasna.Vsake toliko casa se je zaprl vase,postal je zmeden,kar me je begalo saj je vedno bil zelo energicen in samozavesten .Rekel je da potrebuje nekaj casa zase,da vzpostavi ravnovesje s samim sabo. Ti dogodki so me vedno zmedli.Pred tremi dnevi pa mi je preko elektronske poste poslal pismo ki me je hudo pretreslo.
Zaupal mi je svojo zgodbo, da je bil spolno zlorabljen ko je bil star devet let.Tako me skrbi zanj! Ne vem kako naj mu pomagam, rada bi mu pomagala,ampakne vem ce bo sprejel mojo pomoc.Ne vem ali prav razmisljam ampak se mi zdi, da je s tem ko je prekinil najino zvezo in mi sele za tem zaupal svojo zgodbo, da mi je poslal klic v sili.Strah me je ker preprosto ne vem,kako se naj odzovem.Se vedno ga srcno ljubim,kljub temu da mi je dal vedeti da on tega ne cuti vec do mene.Zelo sem v skrbeh zanj,saj mislim da kot otrok ni bil delezen terapije,tako da je vse to postisnil vase in ga zdaj to neizmerno izcrpava.Kaj lahko storim?
Prosim za vas nasvet!
Hvala.

Spoštovana Luca,
pišete da sta tudi po tem, ko sta se razšla kot par, ostala dobra prijatelja, kar lahko še traja, če mu ne boste vsiljevali svoje pomoči,s čimer mu le daste vedeti, kako je on nebogljen, vi pa močni in dobrotljivi, zaradi česar bi vam moral biti hvaležen…..Prav bo, da ob priliki pohvalite njegovo odločnost in samozavest, kot ste to storili v tokratnem sporočilu,sami pa pričakujte novo pošto.

New Report

Close