Najdi forum

Spošt.g.dr.!Včeraj sem doživela ,po moje živč.zlom.Že zjutraj sem čutila neko žalost v sebi,na en možev stavek sem kar zajokala.Potem sem se kar znesla besedno na hčer(brez veze),pri kosilu na sina.Stanje se mi je stopnjevalo,prišel je moment,ko sem začela razbijati kozarce.Moža ni bilo takrat,tako da me otroka nista mogla pomiriti.Tokrat je bilo v meni nekaj tako groznega,da sem si želela kar umreti.Vse živo mi je hodilo pred oči,za vsakega sem nekaj našla.Ko sem se na koncu fanj skregala z možem in spravila še njega ob živce(verjetno bi mi najraje eno primazal),sem se počasi zavedala svojega stanja.Popadel me je jok in obžalovanje vsem trem.To ni bilo prvič,bila sem že pri psihiatru,eno leto že jemljem Cipramil,pa se mi je to vseeno pojavljalo.Zdravnik mi je rekel ,da sem preutrujena,da naj naredim kaj zase.Mogoče je tudi to,toda mene zanima ,kako naj se tega rešim brez zdravil.Bojim se vsakega takega trenutka,ker se ne obvladam več,čeprav si govorim,pojdi,pusti,ven,na svež zrak,pa bo mimo.Vaš nasvet bo dobrodošel.HVALA

Spoštovana Tati,
nekatera stanja je mogoče dobro obvladovati z intenzivnim športom, spremembo načina življenja , predvsem prostega časa, vendar je za resnejše oblike težav zdravljenje z zdravili vsaj v začetnem obdobju neizogibno.

New Report

Close