Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost življenjski rek, nauk

življenjski rek, nauk

Tud moje reklo je: NIKOLI NE RECI NIKOLI.

Včasih se pa tolažim še z: “Vsaka stvar je ze nekej dobra, pa če je še na videz tako slaba.”

Knjiga, res sem gledala Oprah v nedeljo in včeraj sem se spomnila na to:)))

Btw: kako pa veš za moj fitness – če je bilo tudi to vprašanje meni namenjeno.

cagav fant ni še nikoli pri fejst punci spal

(Kaj mava skupnega moj tič in jaz???)

Enkrat sem v p**** jaz, enkrat pa moj tič.

Ja, študentka, isti rek kot tvoj mi je zelo dober. Nikoli ne reci nikoli. Sicer pa je še kako resničen tisti, da je vsaka stvar za nekaj dobra – kar spoznaš ponavadi šele kasneje. Res fantastičen pregovor!

Blondy, kaj ni tisti tvoj rek ravno obraten? Raje obžaluj tisto, kar nisi naredil kot tisto, kar si? Zgleda, da imaš ti drugo varianto:)

Je ne regrette rien!

LP
Rok S.

Demie, moja varianta odstopa ja 🙂) Sej se jih kar dosti spotakne vanjo…sicer pa temelji na tezi da je bolš riskirat in se (mogoče) opečt kot pa da s strani gledaš in hrepeniš…in tako nikoli ne veš kaj si zamudil…Vsaka izkušnja, pa čeprav slaba je pa vedno za nekaj dobra ane? 🙂

Ja, saj ravno ta teza, ki si jo napisala, je tisti pregovor, ki ga pozna vsak. Zdaj pa ne vem ali jaz narobe razumem to, kar si zdaj napisala ali pa hočeš kontra povedat zakaj je tako:) Logično, da je bolje riskirat kot pa hrepenet po nečem brez, da bi mignil za izpolnitev želje.

Ej, kdaj pa greš ti kaj na morje? Kak šli izpiti? Je Blondy že v 2. letniku? Pa daj, neki mi razloži: kak se ti da študirat ekonomijo? Jaz sem že lani, ko sem imela izpit iz ekonomije, klela ves ekonomski svet:))

1. Na morje grem v petek ali soboto 🙂
2. Izpiti…emmm rinem, rinem nekak…nism pa ravno briljant od študentke 🙂)
3. Blondy upam da bo drugo leto v drugem letniku 🙂)
4. Zato ker bi rada delala v managementu, pa se mi je to zdel nekak najbolj logična izbira…čeprav tale prvi letnik je dosadan do konca 🙁( Čeprav zdej mislim da bi blo mogoče bolš če bi zbrala turizem ki je bil tut ena od variant… 🙂)

Uglavnem migam 🙂))

OFF TOPIC 🙂)

pridna punca

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

“Raje ljubim nekoga, ki ga ne morem imeti,kot da živim z nekom, ki ga ne morem ljubiti.”

“Upanje umira zadnje.”

” V vsaki slabi stvari je nekaj dobrega.”

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Vse se vrača, vse se plača. In Kar te ne pogubi, te okrepi.

Kdor drugemu jamo koplje,je sam svoje sreče kovač.
Počasi se daleč pride,ampak ponavadi prepozno.

Težko je umret, vendar je do sedaj še vsakemu ratalo.

Postaneš lahko vse ,kar si želiš;če si želiš dovolj močno.

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

Evo ti enga:

Bog razsvetli me, da bom znal sprejeti stvari, ki jih ne morem spremeniti, spreminjati stvari ki jih lahko in da bom dovolj moder da bom spoznal razliko.

Jebeni život!

Život je kao kurva…uvek te neko jebe 🙂))

Kar mora biti, bo!

Rek moje sestre:

Življenje je kratko in posrano!

New Report

Close