Najdi forum

Pri tvojem prispevku se je treba prav potruditi, da človek izlušči vprašanje oz. v zvezi s čim naj bi podali svoje mnenje.
Tebe nekaj bega, če bi ti bilo kristalno jasno, da gre pač za avanturo, se ne bi toliko ubadal s tem. Da odgovorim na tvoje vprašanje:

če bi bila samska bi se verjetno zelo potrudil, da jo še bolj osvojim sedaj pa ne vem ali se splača trošiti energijo za to.

Ne splača se trošiti energijo za to, ker ona sploh ni na razpolago za osvajanje. Poleg tega, če moraš žensko ŠELE prepričati, da si boljša partija od njenega trenutnega moža, ne vem, kakšen temelj postavljaš s tem morebitni zvezi. Če pa niti ne misliš smrtno resno z njo – in iz tvojih nadaljnjih odgovorov sklepam, da v njej ne vidiš ravno ljubezni svojega življenja -, je pa daleč daleč najboljša rešitev, da se greš igrat na drugo igrišče. Na temle so vsa igrala zasedena.

Hvala dekleta za pojasnitev…..:).

Mislim, da že vem kaj bom naredil, če pa se takole ozkogledno gleda kot je prej pisala ena uporabnica potem je vsako temo brezveze odpirati tako da mislim da smo v demokraciji in da se lahko vpraša vse kar se hoče…

Ženska očitno ne ve kaj bi rada čeprav je ok ženska, jaz pa vem kaj bi rad in sem tudi ok moški…z eno razliko med nama…da ko sem jaz v vezi ne varam in ne želim varati ampak če je kaj narobe se pogovorim, če je še zmeraj kaj narobe pa grem…res pa je da nekateri ostajajo v vezi zaradi različnih razlogov….ženske najbolj pogosto zaradi denarja, nekateri zaradi navade in odvisnosti, nekateri zaradi otrok itd…..upam samo da ne pridem nikoli v tako situacijo, ker res ne vem kaj bi potem naredil…zato sem raje samski…dokler ne srečam dekle svojih sanj:).

Ti si njej le v uteho in razvedrilo. Nadomestek. Slaba podlaga za kaj resnega, sploh pa dolgoročnega.

nova
Uredništvo priporoča

Ob branju sem dobila občutek ,da sem slaboumna… V čem je problem???? Si v seksualni zvezi s poročeno žensko. Oba sta polnoletna in odgovorna. V takšnih zvezah ne gre za nič drugega ,kot za skrivno predajanje teles. Ne tvoje in ne njeno življenje ni pomemebno! Vajine so samo ure.Torej uživaj in ne moraliziraj! Ne ukvarjaj se z njenimi težavami…..

Sej ravno v tem je poanta, on je frej in bi se rad ukvarjal z njenimi težavami, ker nima žene, ki jo vara in rabi v paketu z žensko še njene težave,d a jih kot pravi mačo rešuje :))) Zato pa postavlja tukaj vprašanja…ker noro upa (tko kot vse ljubice poročenih moških tega sveta), da bo ženska spoznala,d a je on odrešitelj in izbrala njega , da bo zmagovalec – tudi za to se mu gre.

Moje vprašanje – pejt mal na forum nezvestoba brat zgodbe poročenih ljubic in ti bo jasno :))) Tudi ženske imajo dandanes ljubimca samo za sex in adrenalinskih 50 uric letno 😉

Živjo!
Jaz sem porčena, imam otroke, nisem prevarala in nikoli nisem sumila v moža (če ne štejemo običajnih ljubosumnosti, ki pridejo v dolgotrajni vezi na plan) – zato je moje mnenje lahko celo preveč idealistično.

Če pa kaj poznam žensko naravo, bi rekla, da ta tvoja ženska ne bo naredila nobenega drastičnega koraka, zaradi ljubezni in sexa ne več, to obdobje je mimo.
Ona je ločena, ima otroka iz prvega zakona, zapustila je moža, ker jo je varal. – to pusti rane in nezaupanje v moške.
Ponovno je poročena, imata skupno stanovanje in vsak svoje otroke – so nekakšna zložena družina, kar pa ne pomeni, da kot starša nimata enakoh dolžnosti in odgovornosti drug do drugega in do otrok (tudi če ni skupnih) – kot jih imajo ostali starši do svojih otrok. Potem je tukaj še imetje in stanovanje. Njen sedanji očitno ne ve tega, kar ona govori tebi – ne ve, da bi ona šla stran, pa se ji on smili, ve pa, da ona nima kam, da nima korajže, ker je enkrat že šla in da tudi svojemu otroku(otrokom) težko spet “naprti” svoje težave s partnerjem, ipd.

V glavnem – njen glavni problem je ta, da ne upa več. Srečna pa ni in ne bo, tudi če bo šla s teboj, ker bi imela dve “ločitvi” za seboj, brez, da bi razčistila odnose. Pri prvem je šlo hitro, prevara, verjetno se nista potem razšla razumno in sporazumno – pri drugem bi bilo pa enako, le da tokrat vara ona in bi morala sprejeti še krivdo za razvezo – kar spet ni lahko, zaradi družine, svojcev, prijateljev = odnosov.

Na tvojem mestu jaz na njo ne bi računala in bi si poiskala takoj drugo – s to pa bi prekinila, ker s tako osebo, ki ima toliko “bremena” nad seboj, res ne moreš pričakovati happy enda…sploh pa ne tega, kar si ti želiš – najti pravo, s tako, s katero boš za vedno. Tako boš lahko našel, ko boš spet samski in fraj.

Aja, v to vezo si vstopil mogoče samski, ona pa poročena. Sedaj, pa tudi če imata le spolne odnose – nisi več samski!! Si v odnosu in si enakovreden nosilec odgovornosti v tem vajinem “intimnem” odnosu!

Pa srečno!

Nekdo,ki stopa v odnos razčiščenih pojmov ne bo odgovoril:Ne vem zakaj sem se poročil-a…
Naj malo prebere kako dobro literaturo npr.za ženske,ki preveč ljubijo.V tej knjigi je vse lepo napisano in primeri vzorcev,ki smo jih prenesli v nek odnos zakaj smo lahko nesrečni in nezadovoljni itd.
Najlažje je za svojo nesrečo iskati napake partnerja,kolikokrat pa smo sami tisti,ki vplivamo na razvoj vsega skupaj?Mnogokrat! In treba je pogledat vase in se vprašat koliko sam prispevam k najinemu slabemu odnosu?
Med drugim je zelo velika napaka,da ljudje gredo iz enega odnosa direkt v drugega kajti preteklost je treba predelat in,če je ne, jo privlečemo sabo v drug odnos kjer pričakujemo tisto kar nam je v prejšnjem odnosu manjkalo podzavestno pa lahko začnemo sedanjega partnerja primerjat z novim in težave so tukaj začaran krog pa tudi.

Če bi želel nadaljevat odnos,ki bi pomenil neko trajnejšo vez brez skrivanja postavi žensko pred dejstvo,da želiš nekaj več,ampak odločiti se mora sama zaradi sebe,ker je ona “nesrečna”v odnosu,ki ga ima in to,če želi mora napraviti predvsem zaradi sebe.
Ti ji lahko k večjemu le stojiš ob strani.
To je moje mnenje.

Meni je pa smešno, kako ženska javka, da se je mož niti ne dotakne, da seksata dvakrat letno… hm, pa ja to je verjetno zato, ker je ona tako briljantna?
No, on ima gotovo razlog za tako početje, čeprav gospodična krivi samo njega in pljuva po njem, v resnici je pa ona bolj jebivetrovska, se mi zdi.

Moje vprašanje – pejt mal na forum nezvestoba brat zgodbe poročenih ljubic in ti bo jasno :))) Tudi ženske imajo dandanes ljubimca samo za sex in adrenalinskih 50 uric letno ;)[/quote] –
je zapisal v svojem odgovoru nekdo.

Moje mnenje pa je takšno….

In tudi ženskam nekaj manjka. In tudi ženske nismo svetnice. Moje mnenje je takšno. Moški so prasci,a ženske nič boljše.Moški prasci,ženske pa presnete pretkanke in manipulatorke.
Nismo vsi enaki,nismo ali niso vsi slabi…..,vsi pa imamo razum in zmožnost odločanja.

Go for it!

Človk, probi ne, ženske grede rade na štefeto. Če ni zadovoljna, si najde drugega ne, če ji boš ustrezal lahko počasi, tudi čez nekaj let, pristaneta v skupnem zakonu 🙂

Sem tip, včas moraš poslušat obe strani 😉

Pojdi stran. Vsak ima svoje tegobe, ampak tujih ti pa ni treba reševat. Preveč podobnih zgodb sem slišala, ki so se klavrno končale.

Ona trenutno ne rabi še enege moškega in še ene veze, ampak prijatelja, poslušalca, nekoga, s katerim vsaj malco pozabi na težave v zakonu. Seveda ji paše tvoja družba pa se met fajn, ampak to je predhodnega značaja. Ker nikjer ni samo lepo in fajn, ampak tudi grdo in neprijetno.

Ti si zdaj malce zaljubljen in se na vse pretege trudiš najt pozitivne stvari pri vaju, vendar je to bolj potuha, laganje samemu sebi. Vajina srečanja so le en delček njenega življenja, ne moreš vedet, kako se ona sicer obnaša. O njej dobivaš popačeno sliko, ker jo vidiš veselo, sproščeno, čeprav vidiš tudi njeno izmozganost. Ne slepi se in se malce distanciraj.

Edit: zdaj šele vidim, da je vmes še cel kup prispevkov in da te teme najbrž ne bereš več. Vseeno bom pripopala.

Zdaj šele vidim, da zaradi enega bednega odgovora po 1 letu tema prišla na vrh.

New Report

Close