Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa zeleni čaj metasys hujšanje in boljše počujte

zeleni čaj metasys hujšanje in boljše počujte

seveda nas zanima spletna stran oz nižja cena 🙂
se priporočamo

Spletna stran je Auravita.com. Najlažje najdete izdelek, če kar vtipkate pod iskalnik. Jaz sem jih dobila v roku 5 dni. Kolk eni služijo!?,….lp

Jaz nisem niti najmajn zadovoljna…
energije nimam cist nic vec kot obicajno,mogoce celo majn…skos sem lacna,kar prej nisem bila tako…v enem tednu dobila kilo gor namesto kaj izgubila…
Razocarana…skoda denarja

nova
Uredništvo priporoča

Razočarana, tudi jaz sem bila tam kjer si ti. V glavi nisi še preklopila, da moraš za sebe nekaj narediti. Misliš, da če uživaš metasys, da potem pa lahko ješ vse. Moraš se zavestno nazaj držati. Telo in predvsem glava rabi nekje tri tedne, da se navadi na nov režim in sama se moraš toliko samodisciplinirati, da se tega držiš in ne obupaš. Srečno!! Meni gre in ne bom izpustila tega iz rok.

Xenia,v glavi lahko preklopis tudi brez metasysa…
Brez tega da izgubis 45€,v upanju na neko spremembo in vec samozavesti,energije,volje…

Sorry jaz ne gledam na to tako. Če ne bi tega vzela ( to je bila moja brca v rit!!, ki sem jo rabila) potem se tega ne bi šla in se tega ne bi držala. Upam da tudi ti najdeš svojo motivacijo.

SE PRIDRUZUJEM RAZOCARANI!
NOBENEGA UCINKA SPLOH!

Tablete za hujšanje – http://thermacuts.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 15 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

New Report

Close