Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Hujšanje zeleni čaj metasys hujšanje in boljše počujte

zeleni čaj metasys hujšanje in boljše počujte

Če že iščete čaj priporočam en naraven čaj, in čaj, ki deluje. Namreč gre za čaj iz naravnih sestavin in deluje. To je trenutno najboljši čaj na trgu, ki ga predelujejo v Indiji iz naravnih zelišč. Imate tudi video o teh zeliščih in vse. Meni je pomagalo. Čaj si oglejte tukaj.

hval za info. Vendar je to ekstrat zelenega čaja v kapsulah. Pač malo močnejša varianta.
lep pozdrav

Uporabljam metasys že 2 meseca kg so šli dol, čutim po oblekah, ker se ne tehtam. Se bom čez en mesec 😉Imam pa resnično veliko več energije. Samo prepozno ga ne smem vzeti, ker potem dejansko ne morem spati in imam mevle v riti 😉. hodim na zumbo in hitro hojo 6km. Prehrane se pa držim kot je v knjigic. Držim pesti za vse ki so pripravljene nekaj naredit za sebe.
lep dan vsem vam

Tudi jaz sem imela težave z spanjem, ker sem vzela metasys ob 18h. Sedaj sem si prestavila za dve uri prej in je ravno prav. Lahko pa povem, da se mi je prebava uredila po treh tednih in tudi izpuščaji so izginili. gremo dalje

Jaz sem tudi tako kot ti, 10 let, če ne še več, kg samo nabirala in jamrala zraven, kolk sem boga pa kolk se me vse prime, pa, da hrano samo pogledam in imam že kg več. Z 1.9. sem se pa prijela v roke naročila tale metasys in se podala na pot hujšanja oz spreminjanja življenskih navad.
Jem zjutraj zajtrk ( tega prej ni bilo;)) pojem za malico sadje ( eno jaboljko, hruško, banano) pojem pol manjše kosilo kot sem ga prej ( jasno, ker prej nisem do kosila nič jedla) popoldan en jogurt in za večerjo ponavadi ali juho ali solato. Metasys vzamem pred zajtrkom in pred kosilo. Vsak dan sem se začela načrtno gibati. 1h hitre hoje ( zdaj že malo potečem vmes) in hodim na vodeno vadbo 3x na teden na TRX. Prebava se mi je uredila izgubila sem 6kg ( moram jih še vsaj 10). Počutje je super!! Moji možgani niso zaspani in sem mi zdi da sem stalno aktivna in ŽIVA. Zelo sem vesela alenka00 da sem prebrala tvoje zapise ter se zbudila in se odločila, da bom začela skbeti za sebe. lep dan vsem

Punce jaz sem super dobr. končno imam težo ki si jo zaslužim. -24kg sem uspela naredit. Moj mož ima -10kg pa bi bil na še večjem minusu če bi me bolj UBOGAL;) Migamo, pazimo kaj jemo in moja koža in nohit niso bili še nikoli ne lepši ne boljši.Zaj sem sedaj na dveh tabletah samo zjutraj in imam dejansko eno škatlo za 6 mesecev. Počutim se super dobro.
lep pozdrav

Punce meni je uspelo dati dol v treh mesecih in še malo 12kg. Sem ratala pridna zelo. Nadaljujem z metasysom in novim načinom življenja tako, da bom za novo leto fit in glavna na plesišču. lep jesenki dan želim vsem in iskoritite ga za sprehod/tek.

Ali Jih jeste nepretrgoma? Jaz bi tudi rabila nekaj za energijo.
hvala

pozdravljena

Jaz uživam metasys že 15 mesecev. Sedaj že kar nekaj mesecev jem samo dve kapsuli zjutraj. ( Imam veliko dozo za 6 mesecev). Shujšala na željeno težo 😉 nohte imam dolge, in tudi odvečne kože NI. Energije imam polno in uživam, KONČNO. Meni super sede!

Sem poskusila tale čaj, ampak mi okus nekako ni odgovarjal. Frendica ga je pila in je nekaj shujšala.

Saj to ni čaj 🙂 , so kapsule

Jaz sem poskusila, pa še enkrat naročila, ker sem se začela čist brez veze redit (hormonske tablete….), pa … jeeeeee, pomaga

Simona37 evo točno tako sem jaz prišla do metasysa. Zelenega čaja nisem mogla spravit po grlu. FUJ. Ko prekuhana slama ( vsaj tisti pravi, ne v filter vrečkah, ker ta je pa neučikovit) in sem na hrvašek zasledila v lekarni da imajo tole. Vzela eno škatlico pa probo. In sedaj ne grem več stran od njega. Malo sem se v rokev vzela in sem končno vitka in srečna 😉
lep dan

Pa sem tudi jaz zmagala. -9kg. Ne na hitro, ampak v 6 mesecih. In to je prava zmaga, ker vem, da ne bom niti grama nazaj dobila. Mestasys jem še naprej vendar samo eno zjutraj in eno popoldan, da imam energijo za miganje in pospravljanje 😉. punce srečno v 2014. Jza komaj čakam, da se dam v kopalke;)

Ali je imela katera prve dni, zadaj, pikice na koži in močan ( oranžen urin)? Meni se to sedaj že dva dni dogaja. Je pa res, da že po 6 dneh uporabe čutim da imam več energije.
hvala

No glede na te vaše komentarje, sem se tudi sama odločla da naročim te kapsule.
Zaenkrat sem naročila za en mesec, bomo vidli kako bo, če bo kej delovalo (seveda skupaj z vadbo in bolj urejeno prehrano) si bom naročila še tromesečni paket. bomo vidli.

Moja novoletna 😀 želja je, da dam v letošnjem letu dol 25 kil. Vem da ne bojo šli dol tako hitro, ma se bomo potrudli ne 😀
Če se mi to uresniči bom bla zelo zelo vesela 😀 bom prišla na mojo idealno težo.

Ali se je še kira tega lotila? Da bi si tudi mi skupaj zgodbice delili? 😀

LP vsem

jasna92, jaz sem s tabo v tem. Začela sem 14.1. in sem rekla da bom do oktobra ko imam RD na normalni teži..vsaj -20kg bi jih rada spraila dol. Vem pa tudi da jih ne bom izgubila v treh mesecih ampak začeti je treba. Sedaj sem na dieti polovička. Se pravi, da vse kar bi rada pojedla dam na POL. Če sem prej pojedla za zajtrk 2 kosa kruha z namazov in kavo. Sedaj pojem enega. za kosilo ne tri zajemalke juhe ampak 1 in pol. Eno zajemalko riža raje malo več solate. Toliko, da se navadim režima prehranjevanja potem bom pa začela ven iz jedilnika metati nesnago! V teh 8 dneh se mi na vagi pokaže -3. Pijem vodo vodo vodo.. čim več tem bolje. Vem pa, da bo zadnjih 7 kg šlo najtežje dol. Bom zdržala. Gibati sem se začela bolj ( hodim na PRAVO VADBO 3x na teden) super se počutim in z temi občutki grem naprej.
se še javim lep dan vsem

Xenia me veseli da nisem sama v tem.
danes sem dobila te kapsule, tako da danes začnem. sem še razmišljala ali naj začnem danes ali jutri, pa sem si potem rekla: DANES!
tudi sama se zavedam da kilogrami zaradi teh tablet ne bodo sami izpuhteli. verjetno bodo meni tablete služile tudi kot nekakšno gonilo, saj niso tako poceni (še posebej ker sem študentka) in tudi če se mi kdaj ne bo dalo bom šla ravno zaradi tega (da ne bi zapravljala tablet ki so tako drage tja v en dan) – upam da razumeš kaj hočem povedati 😀
zaenkrat bom iz jedilnika izključila sladko in slano(pice itd.), kruh pa bom zmanjšala na košček na dan (rezina ob zajtrku). Mogoče se bom še navadila jest zajtrk, kajti do sedaj ga nisem nikoli jedla… ena večjih napak pri meni.
moj kuža bo bil zelo vesel, saj mislim zdaljšat najine pohode, po kakem tednu bom začela kombinirat hojo s tekom. po nekem času upam da mi bo uspelo teči kakih 45 min brez hoje vmes, s tem da bi potem še 15 minut hodila, da se bi mi mišice malo umirile….
to je zaenkrat moj načrt…. aja pa po 18.00 uri ne jem…

Sporoči kako ti gre 😀
LP

Jaz se trudim po najboljših močeh in še bolj se bom. Vagala se bom čez 14 dni. Imam več energije in sedaj je snega tako da sem v gojzarjih in hodim, hodim da sem fino zadihala. Ja lej nič je treba namesto mene ne bo nihče nič naredil. Metasys jem 2 zjutraj pred zajtrkom in 1 popoldan. pri hrani se držim polovičke in manj sladkarij!! Sem trdno odločena, da se tokrat ne spustim iz rok tako kot sem to ponavadi delala. PIJEM 3l vode. Počutim se bolje, prečiščeno in sveže. Juhu in gremo naprej!!

to te zelo lepo povedala oz napisala. tudi jaz morma priti na pravo pot. Sedaj imam samo malo več stresa in že sem v hladilniku. Moram sama pri sebi razčistit in dobiti nekaj kar me bo malo brcnilo v to mojo rit in da dobil še malo energije in zaleta. Hvala[/quote]

Zelo lepo povedano. Berem mal da se motiviram, ker je res skrajni čas, da se vzamem v roke. 😉

Cena se mi je zdela pri nas izredno visoka in sem malo brskala po netu in najdla stran, ki enake tablete istega proizvajalca stanejo s poštnino 20€ manj. Preverjeno. Če katero zanima ji napišem spletno stran.
lp

New Report

Close