Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa zeleni čaj metasys hujšanje in boljše počujte

zeleni čaj metasys hujšanje in boljše počujte

No imajo akcijo tudi oni na svoji strani. lep deževn pozdav

Dobila tudi jaz tole in priznam, da sem bila skeptična prvih nekaj dni sedaj pa čutim da imam več energije samo ponoči ne morem spati in bom morala tole še malo regulirat. Verjetno prepozno vzamem zadnjo rundo kapsul. No glede na to, da vsaj nekaj dobrega delam za sebe bomo še videli kakšni bodo rezultati.
lp

Tudi jaz ne morem spati ponoči. Bulim v luft. Zadnji kapsuli vzamem ob 16 16.30. ALi bo morala prej verjetno? lep dan

Mogoče bi bilo res fino, da bi zadnje kapsuje vzela kakšen dve uri prej. Probaj premakniti pa boš videla kakšen bo učinek. srečno

Moram se malo pohvalit, ker sem res pridna. Od začetka marca pa do danes zjutraj izgubila 8kg. Počutim se super. Obljubim da bom pridna še naprej., ker bi rada izguba še 5 kg. ( velika sem 173cm imela sem 80kg!!!!) Začela sem laufat!! jeee

Tudi jaz imam težave z spanjem. Vzamem dve zjutraj in potem še dve ob 16h. Ali bi bilo ok, če bi vzela ob 16h samo eno kapsulo? Potem imam ob 19h zumbo ali pa grem na kolo. No probam in javim. lep dan

Spet jaz. Ali se lahko to nepretrgoima uživa. Ker v bistvu ni nič kemičnega naravnega. Alenka00 ali ga ješ še skoz ali si že nehala. Jaz sem pridna. Moja koža in nohti izgledajo super. KG tudi gredo stran ob redni vadbi seveda. Ne bi pa rada prekinili, ker se počutim super ko ga vzamem. Kar neko motivacijo mi da:)
lep dan, grem sedaj na zrak!!!

Jaz sedaj jem metasys nepretgoma od septembra 2012. Imela sem tri mesečni program po 4 kapsule na dan. Potem pa samo z dvema na dan in tako bom tudi vztrajala. Moje počutje je super, izgledam pomlajeno in izguba kilogram se še kar dogaja. ( sedaj imam 17kg minusa) Letos bom verjetno po dolgem času v dvodelnih kopalkah na morju. Meni super paše in ga ne zamenjam za nič.

Že zaradi tega se splača torej 😛

Spet se hvalim. Danes je vaga pokazala 15kg manj ;). Počutim se super. odločila sem se da bom kar nadaljevala z tem programom. Naslednjo soboto imamo obletnico mature in komaj čakam, da se pokažem v novem izdanju. lep dan

Ali je kje kakšna akcija za metasys?

Sedaj sem že en mesec na metasysu. Energije imam več in sem začela z kar dosti migat. zaenkrat sem izgubila 2kg. Počasi bom dala dol teh 6-8kg ki bi jih rada. glavno je da imam več energije in s tem tudi več volje.Imam pa tudi jaz zvečer kar motnjo spanja. zadnje kapusule vzamem šele ob 17h. Sem mislila, da bi eno vzela na prazen želodec ob 15h. Pa potem drugom ob 17h. No bom testirala in javim. Srečno vsem

Tudi jaz sem imela težave z spanjem. Sedaj po skoraj 3 mesecih sem si uredila tako da zjutraj na prazen želodec vzamem 2 kapsuli potem pa eno ob kosilu in eno pred vadbo ob 18h. V tem času sem izgubila 8kg. Je pa res da sem spremenila način prehrane!!!! Ni to samo zdaj pa jem te tablete, pa kar pojest vse kar vidim!!! Jaz grem naprej imam, jih še ene toliko za izgubit 🙂 lep pozdrav iz goriškega.

Zopet jaz. Moram se malo pohvalit, da sem resnično vložila vse v tole mojo preobrazbo in izgubila 18kg. Moj mož je tudi začel jemati metasys čeprav misli, da se mu ni treba odpovedati pivu in preobilni prehrani:) Nadaljujem z vse kar sem do sedaj počela (no malo več gibanja ) pa bodo razultati še boljši ( moj cilj -22kg) Grem na dopust lep dopustinški pozdrav vse puncam na dietah.

Zmaga!! Prišla z dopusta in vaga kaže -22kg. Jaz sem zmagalaaaaa. No moj predragi možek ima samo 3kg minusa. Je pa sedaj dobil malo več zagona, ko je videl, da sem jaz dejansko zelo disciplinirana in predana temu, da se nekaj spremeni. IN NE GREM VEČ NAZAJ NA NAŽIRANJE! ( na plaži je bilo SUPER, kot že nekaj let ne). Srečno punce. Jaz bom nadaljevala z uporabo in tudi javila moje dosežke. lep dan

Živjo… tudi jaz ga bom kupila, upam, da ni nateg, je kr drag

Poglej meni je pomagal, da sem se spravila na pravo pot. 10 let sem bila debela in nisem mogla pričakovati, da bom pa v treh mesecih izgubila višek in potem jedla kot pred tem.Sem vložila velo truda v to sprembo ker več kot vložiš boljše in hitrejše rezutate dobiš. Ena je spraševala, če lahko pije kaj alkohola poleg metasysa?? Mislim, da tako ne bo šlo. Ne moreš ležati pa čakati na čudež, ker čudežnih tabletk ni. Je potrebno v glavi pošlihtat in se zadeve resno lotiti. Jaz sem bila sama sebi bljak..in sem se načrno odločila, da vzamem metasys in da to pa sedaj res naredim tako kot je treba. Gibanje zmanjševanje sldakrij in veliko vode! Po 14 dneh sem bila za mestays zelo hvaležna, ker sem dobila dodatno energijo in ko sem po enem mesecu stopila na vago tudi dodatno motivacijo. Sedaj ga en zamenjam za nič na svetu, ker sem zadovoljna in MENi je pomagal, ker sem resnično hotela nekaj narediti. SREČNO


to te zelo lepo povedala oz napisala. tudi jaz morma priti na pravo pot. Sedaj imam samo malo več stresa in že sem v hladilniku. Moram sama pri sebi razčistit in dobiti nekaj kar me bo malo brcnilo v to mojo rit in da dobil še malo energije in zaleta. Hvala

Tudi jaz sem spustila v toel avanturo z mestasysom. Raven energije se mi je dejansko povišal in jo z veseljem porabim za pospravljanje po domu. V enem mesecu sem izgubila 3kg. Moram še 😉 lepo vas je brati

Spet jaz. Samo javljam da sem si uredila prebavo;) in da imam dejansko več energije. Pospravljam kot še nikoli. Še garaže sem se lotla;) rada bi izgubila ene 15kg in moram na prehrani še velk naredit, samo kruh in makarone sem pa že črtalaiz jedilnika. saj jih skuham samoja zjem samo omago, ki si jo dodelam z karfijolo ali brokolijem ter skledo solate. upam da bo trud poplačan, ker bi se res rada dobro počutila;)

New Report

Close