Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa zeleni čaj metasys hujšanje in boljše počujte

zeleni čaj metasys hujšanje in boljše počujte

ena boljših stvari, ki sem jih poskusla:))

Punce priznam, da sem bila na začetku skeptična in sem rekla probam pa kar bo pa bo. No sedaj to uporabljam že skoraj dva meseca. Nohte imam trde in ne lomijo sem mi vsakič ko čistim. Koža se je sčistila in sem mi zdi, da kar nekako žarim in tudi lase imam bolj močne in pravi lesk imajo. Izgubila sem 4 kg brez nekega stradanja res pa je da imam ob jemanju metasysa veliko več energije in jo nekako moram porabiti in se pospravlja in ureja okolica hiše veliko bolj redno kot prej. Še naš kuža je vesel, ker ne gre več samo za 15 min na sprehod ampak so se ti sprehodi kar konkretno podaljšali. Tudi soprog pravi, da priče z januarjem jemati to, ker pravi, da škodi mi že ne in da izgledam odlično. ( imam celo toliko energije, da sem zvečer za akcijo!!)
Srečno v 2013

Evo še jaz poročam.. Sem ravno zaključila 3 mesečni program. In bom po nivem letu nadaljevala samo ne za hujšanje ker sem izgubila 11kg v tem času. Moram tudi povedati, da se mi je koža sčistila in lase so res bolj močni in svetleči. Telovadila sem tri krat na teden in sem pa tja še kakšen sprehod. Počutim se odlično. Tale metasys je ena boljših stvari ki sem si jih nabavila.
Punce, želim vam vse srečno zdravo in uspešno v 2013

nova
Uredništvo priporoča

alenka00, kaj si uživala 2xpo 2 kapsuli, jaz delam tako, 2 pri zajtrku, 2 pri kosilu. Saj gre tako, ne?

Pozdrav!

Prehranska dopolnila za hujšanje (tudi zeleni čaj) še zdaleč ne gre primerjati z zdravili. Za to, da dobi neko zdravilo dovoljenje za promet v državi, je potrebno veliko dokumentacije, kliničnih preizkušanj. Prehranska dopolnila pa so samo prijavljena na pristojnem ministrstvu, pomembne so pravilne navedbe snovi, ki ji vsebujejo. Večina teh sredstev nima z dokazi podprtih učinkovitosti, kot ga nima tudi ta preparat. Nekatera živila naj bi topila odvečne kilograme (zeleni čaj, zeljna juha, grenivka…), vendar je resnica pač taka, da nobeno živilo nima te sposobnosti. Nekatera živila s kofeinom lahko za kratek čas pospešijo metabolizem, vendar ne povzročajo izgube telesne teže.

Če prepišem samo eno od trditev o Metasys:
“klinično dokazano … izguba telesne teže za nekje 5 kg v treh mesecih, odvisno od telesne aktivnosti”,
če bi bilo res dokazano, bi lahko registrirali kot zdravilo, študije, ki jih naroči sam proizvajalec niso verodostojne, drugi del trditve, za tremi pikicami, jasno pove, kje je trik–> seveda je potrebno telovadit, ker sicer sploh ne bi izgubile telesne teže

Telesna teže se, ki jo izgubljate je zaradi telesne aktivnosti in bolj zdravega načina prehranjevanja, ne zaradi zelenega čaja.

Naj vam opišem še en primer zapravljanja denarja, seveda pa je podobnih primerov ogromno.
Tablete, ki vežejo nase zaužite maščobe in tako preprečijo absorpcijo le-teh. Cena: 20-50 € za 40-50 tablet. Učinkovitost: Študija objavljena leta 2003 je pokazala, da od zaužitih 133 g maščob, take tablete ulovijo le 1 g zaužite maščobe, preostali del pa se prosto absorbira! Torej, a ni bolj smiselno in ekonomično pojesti manj maščobe, pa je!

Vse dobro v prihajajočem letu, predvsem pa veliko zdravja.

SG

“Kdor hoče, najde pot, kdor noče, najde izgovor.”

http://saragomizelj.blogspot.com/

mettaa5, Ja jaz uživam 2 zjutraj pri zajtrku in dve pri kosilu..
in še za gdč.sarag
klinično je dokazano da zeleni čaj pomaga pri izgubi teže in ne da obsorbira zaužito maščobo pri zaužitju obroka ampak pomaga pri izgubi akumulirane mačšobe..

Do debelosti prihaja iz številnih razlogov, kot so slabe prehranjevalne navade, manj kakovostna hrana, pomanjkanje gibanja, onesnaženo okolje, kot tudi genske dediščine. Mnogim je debelost praktično nerešljiv problem, a razlog za to pogosto leži v dolgotrajnih, utrujajočih in odrekanja polnih postopkih – dietah, katerih uspešnost je le 25 odstotna (Brownell in Rodin, 1994). Najbolj zdrave in najdlje trajajoče učinke na telo imajo postopne diete, katere ob telesni aktivnosti vključujejo naravne izdelke, znane po svojih prehranskih vrednostih in razstrupljajočim delovanjem, kot je npr. zeleni čaj. Zeleni čaj je danes eden najmočnejših “čistilcev” organizma ter zaradi tega odpiralec vrat za topljenje maščob iz maščobnih zalog na trebuhu, zadnjici, stegnih …

Zeleni čaj poleg razstrupljajočega učinka tudi poviša raven presnove, ki se kaže v hitrejšem izgorevanju neželenih maščob in izločanju strupov iz telesa.

Iz zgoraj navedenega je razvidno, da modra pot do Vitkosti leži v ne preveč zahtevnem postopku, ki vključuje postopno spremembo prehranjevalnih navad, zmanjšanje nezdrave hrane (maščob, soli, sladkorjev, ogljikovih hidratov), nadomestiti isto s kakovostnimi, naravnimi živili, kot so izdelki iz zelenega čaja, ter s krepitvijo svojih mišic, kar pomeni več gibanja in telesnih aktivnosti na svežem zraku. Vse to je treba počasi in postopoma vključiti v naše vsakdanje življenje, da nas šok zaradi hitrih sprememb ne bi odvrnil že na samem začetku.

Na vzhodu skrivnost zdravja, vitkosti in lepe kože temelji na povprečnem pitju 1,2 litra zelenega čaja na dan. Toda v zadnjem času se dajo na trgu dobiti popolnoma naravni izvlečki zelenega čaja, ki nas lahko približajo k vzhodnjaškim navadam in nam zagotavljajo veliko pomoč na poti do zdravja in vitkosti.

Jaz osebno ne jemljem tega ker bi morala drastično shujšati je še veliko razlogov da mi ta metasys odgovarja, ker je pač drugačen od vsega kar sem sedaj jemala in mi nabolje sede v telo kar se vidi tudi na zunaj.. Nisem več rosno mlada in moram razmišljati tudi preventivno..
tukaj je 25 razlogov za kaj zeleni čaj pomaga to ni moja kaprica ampak modrost stara 5000 let..
Srečno tudi vam vsem v letu 2013..

Jaz sem vzela to za sebe in za moža. Skoz neki jamrava pa da bo treba neki naredi pa v ponedeljek začneva, pa pa pa…
Sedaj imam pa zadosti tega in sem kar lepo šla v akcijo. Ne pričakujem čudežev. Sem kar nekaj prebrala o zelenem čaju in tole, da je to ekstrat vodni, zelenega čaja in da ima dobre učinke na telo in počitje ni nobenega dvoma. Zaenkrat sem z veliko energije in volje začela leto 2013 in upam, da bo šlo samo še na bolje in da se videz in počutje izboljšata do maximuma.
lep pozdrav

Pozitivni vplivi pitja zelenega čaja pri telesno dejavnih ljudeh

Intenzivna in dolgotrajna športna aktivnost povzroča nastajanje prostih radikalov v organizmu. Zato pitje zelenega čaja pred aktivnostjo varuje celice in tkiva pred poškodbami, hkrati pa kofein poživlja in pozitivno vpliva na športne dosežke. Pitje čaja po aktivnosti pripomore k hitrejši regeneraciji in ublaži poškodbe mišičnih celic zaradi prostih radikalov. Kot alkalna pijača čaj pomaga pri izločanju kislih metabolitov, ki nastanejo med športno aktivnostjo.

Pripomore pri hujšanju

Pri hujšanju je zelo pomembno, da je raven krvnega sladkorja čim nižja oziroma čim bolj konstantna. Pitje zelenega čaja na prazen želodec povzroči znižanje krvnega sladkorja, poleg tega ostane znižan tudi po zaužitju obroka, saj hrani zmanjša t. i. glikemični indeks za dobrih 20 odstotkov. Raziskave so pokazale, da so osebe, ki so pile zeleni čaj, dodatno porabile 70 kCal na dan.

Kombinacija kofeina oziroma teina (drugačna molekularna sestava kofeina) in EGCG-ja pomagata pri kurjenju maščob (povečata dostopnost maščobnih kislin v krvi) ter povečata metabolizem za približno 4 odstotke.
TOle sem našla na aktivni.si
Moram prisznati, da nisem mislila, da bom vztrajala in da bo to samo eden izmen napačnik nakupov, vendar sem zelo zadovoljna z odzivom mojega telesa na metasys. Imam veliko več energije, ki pa je porabim na kavču z besnim tipkanjem po dalinjčku amapk grem vem na zrak. Počutje je odlično. Sem za moje bližnje prijateljice za novo leto vzela male paketke za darilo ( dobila nekaj popusta;) in vse upajo da se bodo počutila kot se jaz. Držim pesti za njih
lep dan

Pozabila povedati, da mi je gospod pri metasysu povedaj da je ena kapsula za 100 skodelic navadnejga zelenega čaja po vsebnosi polifenolov, ki so glavni krivec za hranjene celic kože, las in nohtov, sploh za boljše počutje.
pogumno

No pa sem se opogumila tudi jaz in začela sem jemati ta metasys takoj po novem letu. Sedaj sem ravno izven faze čiščenja ( joj kako me je koža srbela in kako mi je urin smrdel, kap). energija se mi je zvišala in veseljem javljam, da se več gibljem sploh sedaj, ko je bilo lepo vreme. Ne čutim niti kakšne posebne lakote. Sem pa rekla, da bom vztrajala do konca
se še javim…

Kolikor vas berem, ženske, ima pa ta zeleni čaj nenavadne stranske učinke – predvsem udari na način pisanja. Večina vas začenja stavke z Evo, pa tudi enake besede uporabljate, ko opisujete njegovo učinkovanje….
Če bo šlo tako naprej, bo bolje, da se ta tema prestavi v forum Al’ prav se piše…, kjer se bodo jezikoslovci gotovo razveselili tega fenomena.
Ali pa na kakšen forum za neplačane reklame? aja, tega pa ni……

Sem šla štet, sporočil je 31, stavkov z “Evo” na začetku je celo 6 – večina?!? In ja, stavki, kolikor jaz berem forume, se zelo pogosto začnejo z “NO, EVO, JA”,…. Saj tukaj se pa res ne gremo kakšne hudo visoke slovenščine, kajne? Tudi ti malce pripazi, da je za ločilom velika začetnica, bo držalo?

Pozdrav!

Mislim, da je na forumih važna vsebila in ne leposlovje. Ali smo pri pouku slovenščine? Mislim, da ne. Zatorej, globoko vdihni in se sprosti 😉


Ti si pa kot ena moja kolegica. Bog ne daj, da bi kakšno stvar, ki njej odgovarja predlagala meni ali pa Dragici. Lubosumno skriva in čuva za sebe, ko pa rabi kaj oz potem pa od nas izšče nasvete in predloge. Lej nobeden ti nič noče. Saj nobena stvar ne pomaga vsem. Enim pomaga nekaj drugim nekaj drugega. Meni ja metasys zanekrat odličen. Ko ne bo več gremo dalje oziroma upam, da ne bo treba da bom v glavi premaknila, da se moram spremeniti od znotraj na ven.
čao

Uff tale metasys me je pa kar na noge vrgel. res da ne rabim samo nekaj za shujšati ampak predvsen eno brco v rit, da se mal zmigam in naredim nekaj za sebe. Po enomesečnem jemanju se počutim full dobro. Bom se pa zvagala po treh mesecih in nič prej. Danes sem že kidala k pr norcih pa še na zumbo grem proti večeru. Energije imam full.
pozdrav

Samo poročam, da sem se prav odločila glede tega nakupa;) pošutim se super in energije in zelo veilko brez, da sem tečna kot se ponavadi bila ob kakšnih prehranskih dopolnilih oz dieti. Zaenkrat super.
lep sneženi dan

Joj jaz sem pa tole naročila pa sem sedaj zanosila in ne vem kaj naj ali naj jem naprej pa samo po eno na dan ali pustim vse skupaj?
hvala

Ojla,

najprej četitke:)))))

Jaz sem tudi mislila, da sem noseča, ko sem to glih začela jemat, pa sem potem opustila dokler nisem naredila testa, no pa nisem bila, pa sem jemala naprej. Ne vem, jaz ne bi jemala med nosečnostjo.


Ti si pa kot ena moja kolegica. Bog ne daj, da bi kakšno stvar, ki njej odgovarja predlagala meni ali pa Dragici. Lubosumno skriva in čuva za sebe, ko pa rabi kaj oz potem pa od nas izšče nasvete in predloge. Lej nobeden ti nič noče. Saj nobena stvar ne pomaga vsem. Enim pomaga nekaj drugim nekaj drugega. Meni ja metasys zanekrat odličen. Ko ne bo več gremo dalje oziroma upam, da ne bo treba da bom v glavi premaknila, da se moram spremeniti od znotraj na ven.
čao[/quote]

ti si pa kot ena moja kolegica. Malo, hm…počasna. Najbrž ti je ušel point zgornjega – namreč, da očitno piše več ali manj ena sama oseba, ki dela reklamo…. 🙂
sj bo, počaaaasiii…

Jaz rabim precej manj spanja, kar se sicer kaže v tem, da ob 4h zjutraj gledam v zrak, moram to v red spravit :/

Pri kilogramih se mi pa prav nič ne pozna 🙁
Po 14 dneh nisem imela še nobene krize. Bom videla, kaj bo.

New Report

Close