Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! žel postaja Šentlovrenc (naslov)

žel postaja Šentlovrenc (naslov)

Rabila bi naslov (ulica in številka) železniške postaje Šentlovrenc.

Hvala

Predvidevam, da je postaja opuščena in da zato tudi naslova nima.
Če greš na TIS in pogledaš karto, pa malo naslove po karti, boš videla, da je en kup hiš, ki so brez naslova.

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Pokliči na kako drugo postajo in vprašaj, npr. Radohova vas ali Trebnje.

nova
Uredništvo priporoča

Na tej žel. postaji ni nikogar. Karto kupiš na vlaku. Najbližja, kjer bi kdo pošto prevzel je Trebnje.

Zakaj pa rabiš? Mogoče lahko pomagam.

Rabim zaradi izračuna razdalje od doma do železniške postaje

To bo pa težka. Lahko se pelješ z avtom in zapišeš km na števcu. Lahko pa mi napišeš ime vasi iz katere si, pa ti izračunam jaz s pomočjo interneta. Verjetno rabiš za kilometrino.

naslov je gorenja vas pri čatežu.

rabim pa tud naslov (vsaj približno oz. najbližjo ulico postaje) delodajalcu od žel. postaje povedat, da lahko preverijo kilometrino po TIS-u.

Evo mene, sem že. Šentlovrenška žel. postaja ima naslov Dolenje Prapreče 4 (to sem odkrila, ker poznam nekoga, ki živi v bližini) Do Dolenje vasi pri čatežu (vzela sem hišno št. 1) je točno 7,16 km.

Če se voziš proti Ljubljani, ti predlagam da raje vzameš žel. postajo Velika Loka, boš mogoče dobila kaj več.

hvala

New Report

Close